Kablonet Modem için Router Önerisi

"Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı" ben bunu kullanıyorum baya iş görüyor tavsiye ederim. Alacaksanız global versiyonu alırsanız bizim prizlerimize uyumlu geliyor.

Arkadaşlar diğer odalarda hiçbir şekilde çekmiyor ve sürekli kopmalar yaşanıyor, bu yüzden router önerisi alabilir miyim? Teşekkür ederim

Hocam 2.4 GHz de bağlanıyorsanız 40 MHz çekin çok fark ettiriyor isterseniz DC falan varsa yardımcı olurum bende Infinity 401 kullanıyorum çok fark ettiriyor.

Router mı yoksa menzil genişletici mi? Ve bütçe?
Ya aslında ikisi arasındaki farkı bilmiyorum. Şöyle söyleyeyim, modem benim odamda ve salonda kullanılmıyor Wi-Fi resmen hemen kopuyor ve hızı çok ama çok düşük o yüzden salondakilerin de kesintisiz ve hızlı bağlanmasını istiyorum
Hocam 2.4 GHz de bağlanıyorsanız 40 MHz çekin çok fark ettiriyor isterseniz DC falan varsa yardımcı olurum bende Infinity 401 kullanıyorum çok fark ettiriyor.
Tam ne oluyor hocam yardımcı olur musunuz lütfen 2.4GHz büyük ihtimalle

Ya aslında ikisi arasındaki farkı bilmiyorum. Şöyle söyleyeyim, modem benim odamda ve salonda kullanılmıyor Wi-Fi resmen hemen kopuyor ve hızı çok ama çok düşük o yüzden salondakilerin de kesintisiz ve hızlı bağlanmasını istiyorum

Sizin modeminiz 401 mi yoksa farklı mı? Aslında fark etmez ama resimle gösterecektim aynı ise

192.168. 0. 1 URL kısmıya yazın > admin şifre password (yeni girmediyseniz eski parolanız) > gelişmiş ayarlar > kablosuz > temel >2.4 GHz bölümünde ise fotoğraftaki gibi olmalı olanları yapın.

Dosya Ekleri

• 11.PNG
    11.PNG
    72,7 KB · Görüntüleme: 160

Hocam birini(rooter) kablo takmanız gerekiyor diğerine gerekmiyor.

Sizin modeminiz 401 mi yoksa farklı mı? Aslında fark etmez ama resimle gösterecektim aynı ise

192.168. 0. 1 URL kısmıya yazın > admin şifre password (yeni girmediyseniz eski parolanız) > gelişmiş ayarlar > kablosuz > temel >2.4 GHz bölümünde ise fotoğraftaki gibi olmalı olanları yapın.
Birazdan deneyeceğim çok teşekkür ederim dönüş yapacağım <3
Hocam birini(rooter) kablo takmanız gerekiyor diğerine gerekmiyor.
Ha anladım. Dediğim gibi olsun yeter ya

Zaten öyleydi ama işaretlediğiniz yerin ne olduğunu anlayamadım o nedir?

Benim sinyal durumunda kabul edilebilir yazıyor o nedir

Geri
Yukarı