Kablonet nasıl? Twitch yayın yapmak için uygun mudur?

TheDarkKnight96

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, öncelikle TTNET kullandığımı belirtmek istiyorum. TTNET Hipernet ile aldığım 22 Mbps download, 2 Mbps Upload değerleriyle yayın yapamayacağımı düşünüyorum. Bulunduğum konumda TTNET'in fiber altyapısı bulunmadığından dolayı ve Kablonet'in fiber altyapısı olmasından Kablonet'e geçmeyi düşünüyorum. Sizce Twitch'te 480p düzenli yayın yapacak birine öneriniz ne olur? Ne kadar download ve upload hızı gerekir? Upload kotası var mıdır? TTNET 2 yıllık sözleşme yapmış olup, 7 ay kullanmam sonucunda sözleşmedeki indirim bedeli olarak 7 ay için 510 TL bir ödeme olduğunu belirtti. Ben ne için böyle bir para ödemek zorundayım? Bu konu hakkında da bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış biliyor olabilirim ama en iyi, kaliteli altyapıyı kablonet yapıyor. Eğer kablonet fiber altyapısı varsa kesinlikle geçmeniz çok iyi olur.

Ben kablonet kullanıcısıyım. Bölgemde altyapısı yok ve bazen yüksek ping sorunları yaşıyorum. Çok ender olmakla beraber sözleşmemdeki değerlerden daha düşük değerler alıyorum.

Bunlar tabiki kötü yönleri ama ben fazlasıyla memnunum şu anda.

Yanlış biliyor olabilirim ama en iyi, kaliteli altyapıyı kablonet yapıyor. Eğer kablonet fiber altyapısı varsa kesinlikle geçmeniz çok iyi olur.

Ben kablonet kullanıcısıyım. Bölgemde altyapısı yok ve bazen yüksek ping sorunları yaşıyorum. Çok ender olmakla beraber sözleşmemdeki değerlerden daha düşük değerler alıyorum.

Bunlar tabiki kötü yönleri ama ben fazlasıyla memnunum şu anda.
Her türlu TTNET'den iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı