Kablonet nasıldır?

Schokofaoz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Apartmanımızda sadece Kablonet destekleniyor (Vodafone vs. başka altyapı yok.) 3 ay bedava 50 Mbps sınırsız tarife var onu almayı düşünüyorum. Ama bizde modem kutusu yok ayda 6 TL'ye kiralanıyor, normal modem fiyatları nedir yardım eder misiniz ve Kablonet kullanılır mı?

25 Mbps tarifesini kullanıyorum içinde KabloTV dahil. Hayatımda kullandığım en iyi internet hizmeti olabilir.

Merhaba,

200-600 TL arasına ikinci el veya sıfır modem bulabilirsiniz. Netmaster modemlerin Wi-Fi çekim gücü biraz kötü olduğu için yönlendirici almanız gerekebilir. Modem kiralamakta bence bir sorun yok çünkü yenilemesi daha kolay olur.

Almanızı önerebilirim.

Kendi deneyimim için de bir konu açmıştım.

5. senem KABLONET'te. Oyun için alıyorsanız PİNG sorunu yaşayabilirsiniz. Diğer türlü normal internet kullanımında sorun yaşamazsınız. Teknik servisi iyidir.

Merhaba arkadaşlar.

Apartmanımızda sadece Kablonet destekleniyor (Vodafone vs. başka altyapı yok.) 3 ay bedava 50 Mbps sınırsız tarife var onu almayı düşünüyorum. Ama bizde modem kutusu yok ayda 6 TL'ye kiralanıyor, normal modem fiyatları nedir yardım eder misiniz ve Kablonet kullanılır mı?

Ben de 100 Mbps olan tarifeyi kullanıyorum. 2 GB'lik dosyayı 10 dk.da indiriyor.

Yaklaşık 6-7 yıldır KabloNet kullanıyorum. İndirme hızları aşırı iyi diğer sağlayıcılara göre ancak ping olarak diğer sağlayıcıların biraz gerisinde. Mesela ben Valorant'da 20ms alıyorum, diğer sağlayıcılardan birini kullanan arkadaşım 10ms alıyor. (Evlerimizin arası 100m)

25 Mbps tarifesini kullanıyorum içinde KabloTV dahil. Hayatımda kullandığım en iyi internet hizmeti olabilir.
KabloTv nedir hocam ?
Merhaba,

200-600 TL arasına ikinci el veya sıfır modem bulabilirsiniz. Netmaster modemlerin Wi-Fi çekim gücü biraz kötü olduğu için yönlendirici almanız gerekebilir. Modem kiralamakta bence bir sorun yok çünkü yenilemesi daha kolay olur.

Almanızı önerebilirim.

Kendi deneyimim için de bir konu açmıştım.

Kiralamak daha mantıklı geldi bana çok pahalı, ayda 6 TL bence gayet uygun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı