KabloNet nasıldır?

mokenn

Kilopat
Arkadaşlar selamlar,

Şuan Turknet kullanıyorum, malum yeni gelen zamdan sonra artık kullanasım kalmadı. Telekom, SOL, Kablonet fiyatlarına baktığımda en uygunu Kablonet'te buldum. Kablonet kullanan arkadaşlardan deneyimleriyle alakalı yorum alabilirsem çok iyi olur. Geçen Kasım ayında Telekom'un 50Mbps 150TL kampanyası vardı bulunduğum ilçeye özel, almadığıma pişman oldum baya. Aynı pişmanlığı tekrar yaşamak istemiyorum o yüzden taahhütlü bir seçenek arıyorum. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Arkadaşlar selamlar,

Şuan Turknet kullanıyorum, malum yeni gelen zamdan sonra artık kullanasım kalmadı. Telekom, SOL, Kablonet fiyatlarına baktığımda en uygunu Kablonet'te buldum. Kablonet kullanan arkadaşlardan deneyimleriyle alakalı yorum alabilirsem çok iyi olur. Geçen Kasım ayında Telekom'un 50Mbps 150TL kampanyası vardı bulunduğum ilçeye özel, almadığıma pişman oldum baya. Aynı pişmanlığı tekrar yaşamak istemiyorum o yüzden taahhütlü bir seçenek arıyorum. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
Öğrenci evimizde 100 Mbps paket mevcut. İlk zamanlarda kopma ve jitter sorunu vardı ancak son zamanlarda istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Fiber performansı bekleme çünkü RG-8 koaks ile getiriyorlar hizmeti evine.

Ekleme yapayım, altyapı VDSL, Turknet'te 75lik paket kullanıp 70 civarı hız alıyorum. Nedense ilk mesajı düzenleyemedim :D

Uzun zamandan beri kullanıyorum. İnternet ile birlikte aynı zamanda kablo tv ve kablolu telefon hizmeti de veriyor. Paketler ihtiyaca göre seçilebilir. Fiyatlar genellikle makul ama beni en çok etkileyen arıza söz konusu olduğunda tatil günleri de dahil gece geç saatlere kadar dolaşan ekiplerin hızlı müdahaleleri oldu. İki kez saat 21 den sonra bir kez de pazar günü kapımı çalıp sorunumu giderdiler.

Geri
Yukarı