Kablonet sözleşmesi bitimi sonrası sağlayıcı önerisi

• Konuyu başlatan w1B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 454

w1B

Hectopat
Şu an Kablonet kullanıyorum. 25 Mbps download ve 1 Mbps upload alıyorum. Akşamları 10 Mbps indirme hızına düşüyor. 85 TL aylık ödeyeceğim ilk 12 ay, sonraki 12 ay artıyor. Millenicom almayı düşünüyorum. Bayağı iyi diye duydum; söylediği hızları veriyormuş. Yine de size sormak istedim. Hangisini tercih etmeliyim?

Modem olarak da bunu düşünüyorum;

Altyapılarım bu şekilde;

Millenicom:

Ekran Görüntüsü (984).png

TurkNet:

Ekran Görüntüsü (981).png

Ekran Görüntüsü (982).png

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet'e yeni geçtim 75 megabitlik paketine 10 TL karşılığında ama 75 veremiyorlar verdikleri Max hız 50 en azından benim için.

Milleni geçin türknet kadar kötü hizmet aldığım bir firma olmadı müşteri hizmetleri bile acayip kötü hatta yok.

Hepsi Türk Telekom altyapısını kullandığı için alacağınız hizmette bir farklılık olmayacak denebilir. TT altyapısından sonra kendilerinin altyapıyı devraldığı yerlerde farklılık oluyor tabii ve TurkNet, bu konuda daha iyi.

Teknik bir sorun olduğunda ikisi de altyapı hizmeti için Türk Telekom'u görevlendiriyor. Kendilerinin halledebileceği şeyleri zaten kendileri hallediyorlar.

Benim deneyimim böyle oldu:

Hepsi Türk Telekom altyapısını kullandığı için alacağınız hizmette bir farklılık olmayacak denebilir. TT altyapısından sonra kendilerinin altyapıyı devraldığı yerlerde farklılık oluyor tabii ve TurkNet, bu konuda daha iyi.

Teknik bir sorun olduğunda ikisi de altyapı hizmeti için Türk Telekom'u görevlendiriyor. Kendilerinin halledebileceği şeyleri zaten kendileri hallediyorlar.

Benim deneyimim böyle oldu:

Türk Telekom'u görevlendiriyorlar fakat gelmiyor? adresime 5 defa yollandı Türk Telekom sorun çözüldü demiş desteği kapattırmış fakat kimse gelmedi ve srounum çözülmemişti VAE geçişi yapmadılar istememe rağmen.

Geri
Yukarı