Kablonet vadettiği hızı verir mi?

3 senedir kullanıyorum hızı veriyorlar ama modemleri berbat yaşadığın şehirdeki altyapı kalitesine bağlı hızın hepsini alıp alamayacağın müdürlükleri var oraya gidip detaylı bir şekilde öğren 100 Mbps kullanıyorum 94-98 arası değişiyor 5 Mbps upload var

Deneyip görmek lazım çevrenizde kullanan varsa sorabilirsiniz. İnternet altyapısı ve müşteri memnuniyeti bölgelere göre değişiyor. Şu sağlayıcı iyidir diyemiyorsun hiçbiri için hepsinin hakkında tonlarca şikayet ve iyi yorum var. Oturduğunuz yerde Kablonet kullanan varsa onlara sormak daha faydalı olacaktır.
Komşular kullanıyor fikirlerini sormadım ama sormadan geçiş yapmayacağım sanırım
Wi-Fi sıkıntılı onun dışında Kablolu da tam hızınızı alırsınız.
Wi-Fi'de önemli aslında çünkü önceleri de evde çoğu kişi kullanamıyordu.
Evet ben kullanıyorum. Cuma günü TürkNet'e geçeceğim.
Neden? Memnun değil misiniz?
Kablonet'in kendine ait fiber altyapısı var, elbette verecektir.
Emin olamıyorum işte o yüzden geçiş yapmaktan çok korkuyorum

Komşular kullanıyor fikirlerini sormadım ama sormadan geçiş yapmayacağım sanırım.

Wi-Fi'de önemli aslında çünkü önceleri de evde çoğu kişi kullanamıyordu.

Neden? Memnun değil misiniz?

Emin olamıyorum işte o yüzden geçiş yapmaktan çok korkuyorum.

Kablonet'te tek saorun verdikleri modemlerin Wi-Fi sorunu onu da kullanıcılar modemin kendi Wi-Fi'si yerine bir tane router ile çözüyorlar.
Çünkü modemleri standart modem değil ve Türkiye'de bu tip modemler sadece onlara ait.

Ya aslında hiç memnun değilim ama 470 lira gibi bir cayma bedeli ödeyip geçeceğim Kablonet'e o yüzden çok korkuyorum istediğim hizmeti verememesinden. Evdeki herkes şikayetçi internet kullanılamamasından.

Kaç alabiliyorsunuz şu anda hız ve modem nedir?
Belki memnuniyetsizlik modem kaynaklıdır.

Kaç alabiliyorsunuz şu anda hız ve modem nedir?
Belki memnuniyetsizlik modem kaynaklıdır.
85 Lira veriyorum 10mbps alıyorum. Paketim 16 mbps. Modem klasik TürkTelekom'un gri modeminden. Sürekli ping ve donma sorunları ile karşılaşıyorum. Ping sorunu sürekli var. Donma sorunu ise Wi-Fi durumunda oluyor

Geri
Yukarı