Çözüldü Kablonet ve Vodafone Net aynı anda kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ShifuTR

Decapat
Yer
Ankara/Çankaya
Daha fazla  
Kablonet altyapısı üzerinden Vodafone Net kullanmaktayım, 3 ay sonra sözleşmem bitecek. Sözleşme bitmeden Kablonet'e başvursam kullanabilir miyim? Vodafone Net halen aktif olduğu için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1 hat üstünden benim bildiğim 1 abonelik oluyor olması lazım diğer firmaya geçerken hizmet verebilmesi için eskisini iptal eder muhtemelen. En kesin bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. Dediğiniz olay fiber altyapıda olabiliyor galiba tam emin değilim, doğrusunu bilenler beni düzeltinsin. Çünkü bir YouTuber'da 2 farklı ISS kullandığını görmüştüm ama onda fiber mevcuttu, sizde Kablonet alt yapısı var.
Aradım müşteri hizmetlerini önce Vodafone Net ile olan taahütünüz bitsin öyle başvuru yapıp bağlatabilirsiniz dedi. İkisi birlikte olmuyormuş.
Yeni aboneliğe geçince eskisini iptal ediyorlar olması lazım. Ben Vodafone'dan TurkNet'e geçerken biz Vodafone'la uğraşamadık TurkNet iptal etti onları.

Yeni aboneliğe geçince eskisini iptal ediyorlar olması lazım. Ben Vodafone'dan TurkNet'e geçerken biz Vodafone'la uğraşamadık TurkNet iptal etti onları.
Şöyle bi durum var benim taahüttün bitmesine 3 ay var. Yeni başvuru yapcam Kablonet'e sonucta yeni modem falan bağlancak Vodafone Net'in modemini kullanmıycam yeni modemi takcam direk ama Vodafone Net'in modemini sökcem kenarda durcak taahüt bitene kadar öderim faturasını sonra kapattiririm. Kısaca ayni bağlantı altyapı üzerinden sağlancağı sorun teşkil eder mi onu demek istedim bu port muhabbeti falan vs.

1 hat üstünden benim bildiğim 1 abonelik oluyor olması lazım diğer firmaya geçerken hizmet verebilmesi için eskisini iptal eder muhtemelen. En kesin bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. Dediğiniz olay fiber altyapıda olabiliyor galiba tam emin değilim, doğrusunu bilenler beni düzeltinsin. Çünkü bir YouTuber'da 2 farklı ISS kullandığını görmüştüm ama onda fiber mevcuttu, sizde Kablonet alt yapısı var.

Aradım müşteri hizmetlerini önce Vodafone Net ile olan taahütünüz bitsin öyle başvuru yapıp bağlatabilirsiniz dedi. İkisi birlikte olmuyormuş.

Çözüm

Geri
Yukarı