Kablonet vs Superonline 100Mbps paket fiyat farkı

Schmerzloss

Hectopat
Merhaba,

Kablonet limitsiz AKK'siz 100Mbps hızı olan interneti 400₺/ay olarak sağlıyor 12 ay taahhütle. Superonline 100Mbps limitsiz AKK'siz aynı paketi 12 ay taahhütle 130₺/ay olarak sağlıyor. Bu fiyat farkı nedendir?

KabloNet VAE üzerinden başka firmaya kirala sistemiyle paket satışı yaptığı için rekabetçi fiyat sunmak zorunda. Bundan kaynaklanıyor.

Zaten KabloNet'i TT ve Turkcell'in önüne taş koyuyor diye berbat duruma getirdiler.

Umarım KabloNet üzerinden SOL hizmet almayı kast ediyorsunuz, yoksa benim yorum farklı noktada...

Nedenini bilmem ama Superonline'dan 200Mbps hızı 150TL'ye alıyorum. Sonuçta verebildikleri hız aynı. Kablonet oyunlarda 1ms ping falan vermiyorsa saçmalamış sadece :D

TurkNet 85 TL'ye sağlıyor bence TurkNet'i tercih edin :D hem taahhütsüz hem de eğer TurkNet'li bir arkadaşınız varsa ikiniz de birer ay ücretsiz kullanırsınız.

KabloNet VAE üzerinden başka firmaya kirala sistemiyle paket satışı yaptığı için rekabetçi fiyat sunmak zorunda. Bundan kaynaklanıyor.

Zaten KabloNet'i TT ve Turkcell'in önüne taş koyuyor diye berbat duruma getirdiler.

Umarım KabloNet üzerinden SOL hizmet almayı kastediyorsunuz, yoksa benim yorum farklı noktada...
Normal paketinden bahsediyordur çünkü Kablonet altyapısı ile SOL’de 100 Mbps alınamıyor anlaşmaları gereği.

1609849100732.png

Bahsettiğiniz 400tllik paketin normal bir altyapı olmadığını düşünüyorum bunu görünce. Simetrik internet olabilir. Eğer simetrik ise yine saçma ancak yüksek bir fiyat olması normal.

Bahsettiğiniz 400 TL’lik paketin normal bir altyapı olmadığını düşünüyorum bunu görünce. Simetrik internet olabilir.
Değil. Bildiğimiz 100/5 Mbps bağlantı. Akıllı Sınırsızlarda 19:00-00:00 arası hız düşüyorken bunda düşmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı