Kablonet vs TurkNet

specigs

Hectopat
Kolay gelsin herkese. Yaklaşık 15 senedir Kablonet kullanıcısıyım 25 Mbps. Artık evin içinde neredeyse hiç çekmez oldu. Wi-Fi adaptörünün tek anteni kırık. Kablolar falan da 15 senelik haliyle. TurkNet'ten çok olumlu dönüşler alıyorum herkesten. Sizce TurkNet'e geçmeli miyim? Yoksa yeni bir modem ve tekrar temiz hat döşetip Kablonet'te mi kalmalıyım?

Kolay gelsin herkese. Yaklaşık 15 senedir Kablonet kullanıcısıyım 25 Mbps. Artık evin içinde neredeyse hiç çekmez oldu. Wi-Fi adaptörünün tek anteni kırık. Kablolar falan da 15 senelik haliyle. TurkNet'ten çok olumlu dönüşler alıyorum herkesten. Sizce TurkNet'e geçmeli miyim? Yoksa yeni bir modem ve tekrar temiz hat döşetip Kablonet'te mi kalmalıyım?

TurkNet. Bilgilendirme için @500498 @TurkNet Destek Ayşegül.

Ben TurkNet kullanıyorum sonuçlar bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Annotation 2022-09-12 124224.png
    Annotation 2022-09-12 124224.png
    36,1 KB · Görüntüleme: 35
TurkNet kendi altyapısı dışındaki Telekom altyapısına fahiş bir fiyat ile veriyor hizmeti maalesef. Her hâlukarda bina içi altyapınızı ve diğer eksiklerinizi yenileyeceksiniz, hangi firmaya geçerseniz geçin. O yüzden fiyat karşılaştırması da yapın iki firma arasında.

Geri
Yukarı