Kablonet'in vadettiği hızı alamama

Merhabalar. Geçmiş olduğumuz günlerde Kablonet 100 MB internete geçiş yaptım. Steam gibi platformlarda indirme yaparken verdiği hızı almama rağmen diğer 2.5MB download alıyorum (19-24 saatleri olmamasına rağmen). Bu sorunun bir çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Aynı pakete sahibim gece 12'den akşam 7'e kadar 11,5 12Mbps download alıyorum akşam 7'den gece 12'ye kadar ise 3Mbps alıyorum.

Ben de kablonet kullanıyorum. Eğer anakartın Asus ise ve GameFirst yazılımı kullanıyorsan kısıtlama yapar. Ya da Msi ise nFosSpeed diye bir yazılımı olması lazım. Bunlar kısıtlama yapar. Telefonda denediğinde ne kadar hız alıyorsun?

Merhabalar. Geçmiş olduğumuz günlerde Kablonet 100 MB internete geçiş yaptım. Steam gibi platformlarda indirme yaparken verdiği hızı almama rağmen diğer 2.5MB download alıyorum (19-24 saatleri olmamasına rağmen). Bu sorunun bir çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
İndirmeyi wifi üzerinden yapıyorsanız böyle olması olağan. Wifi üzerinden yapıyorsanız kablolu ile deneyin.

Hayır paketin özelliği o akşam 7'den gece 12'ye kadar hızı 25Mbps düşürüyor çünkü.
hocam yanlış anladınız büyük ihtimal 7 ile 12 saatleri dışında dedim yani 100mb almama rağmen
Ben de kablonet kullanıyorum. Eğer anakartın Asus ise ve GameFirst yazılımı kullanıyorsan kısıtlama yapar. Ya da Msi ise nFosSpeed diye bir yazılımı olması lazım. Bunlar kısıtlama yapar. Telefonda denediğinde ne kadar hız alıyorsun?
anakartım asus doğrudur ama gamefirst aplikasyonunu kullanmıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı