Kablonet'ten TurkNet'e geçiş

Tamam o zaman yarın TurkNet'e başvuruyorum durumları yazarım

Yok TurkNet 100 Mbit veriyor ama Türk Telekom yapısı kullanıyor Türk Telekom 24'ü aynı fiyata veriyor pingi iyi ama
Türk Telekom 100 lük paketi 130 TL ye veriyor. Türknet ise 99 TL ye veriyor. Ancak Türknet müşteri hizmetleri aşırı bilgisiz diyebilirim. Hizmetinizde bir sorun olduğu zaman yine Türk Telekom bakacaktır. Ancak Türk Telekom her zaman kendi abonelerine öncelikli hizmet verir. Herhangi bir sorun olması durumunda uzun süreler bekleme olasılığınızda var.

Türk Telekom 100'lük paketi 130 TL'ye veriyor. TurkNet ise 99 TL'ye veriyor. Ancak TurkNet müşteri hizmetleri aşırı bilgisiz diyebilirim. Hizmetinizde bir sorun olduğu zaman yine Türk Telekom bakacaktır. Ancak Türk Telekom her zaman kendi abonelerine öncelikli hizmet verir. Herhangi bir sorun olması durumunda uzun süreler bekleme olasılığınızda var.

Vodafone mu alsam 129 TL 200 Mbit 20 upload çok iyi değil mi?
Türk Telekom 100'lük paketi 130 TL'ye veriyor. TurkNet ise 99 TL'ye veriyor. Ancak TurkNet müşteri hizmetleri aşırı bilgisiz diyebilirim. Hizmetinizde bir sorun olduğu zaman yine Türk Telekom bakacaktır. Ancak Türk Telekom her zaman kendi abonelerine öncelikli hizmet verir. Herhangi bir sorun olması durumunda uzun süreler bekleme olasılığınızda var.

Ama Vodafone alt yapısı gerekiyormuş ona nereden bakıyoruz.

Tamam o zaman yarın TurkNet'e başvuruyorum durumları yazarım

Yok TurkNet 100 Mbit veriyor ama Türk Telekom yapısı kullanıyor Türk Telekom 24'ü aynı fiyata veriyor pingi iyi ama
Knk adam haklı türk telekom kötüdür ama diğer operatörlere nazaran ping değeri çok daha iyi. Eğer ping için alıyorsan türk telekom ortalama 20 25 pibg alıyor lolde türknet ile 40 45 alıyordum ben

Yeni konular

Geri
Yukarı