Kablosuz fare önerisi

Önermiyorum, yan tarafları aşınıyor ve çift tık atıyor bir zaman sonra. Ayrıca şarjı da bir süre sonra 1 günde bitmeye başlıyor.

Razer Viper Ultimate

Bunu alın rahat edin.
Şarj konusunda ilkkez böyle birşey duydum. Kronik olduğunu sanmıyorum. 6 aydır kullanıyorum. Bir sorunla karşılaşmadım hatta G proyu G pro x ile yükseltmek istiyorum

Hocam sizde de G703 var sanırım. Ne zamandır kullanıyorsunuz ve ağırlığın altındaki M/N nedir rica etsem söyler misiniz?
2-2.5 aydır kullanıyorum çok memnunum, hafif fare sevmeyen biri olarak gayet iyi, hoş çok aşırı ağır bir fare değil G PRO Wireless'in 85 gram olduğunu düşünürsek bu fare 94 gram, N/M derken nereyi kastettiniz hocam anlayamadım tam.

2-2.5 aydır kullanıyorum çok memnunum, hafif fare sevemyen biri olarak gayet iyi hoş çok aşırı ağır bir fare değil G PRO Wireless'in 85 gram olduğunu düşünürsek bu fare 94 gram, N/M derken nereyi kastettiniz hocam anlayamadım tam.
Model numarası hocam. Bende de aynısı var da sanırım G703'lerin farklı versiyonları var. Ağırlığın altında yazıyor.

Alışveriş sitelerinde yüksek fiyattan arama yaptığımda çoğunluk olarak Logitech markasının ürünleri yer alıyor. Şimdi önerdiğiniz markaların inceleme videolarına bakmam gerekiyor. Peki bu fiyatlardaki mouselarda basit sensörler kullanılmıyordur değil mi?

Alışveriş sitelerinde yüksek fiyattan arama yaptığımda çoğunluk olarak Logitech markasının ürünleri yer alıyor. Şimdi önerdiğiniz markaların inceleme videolarına bakmam gerekiyor. Peki bu fiyatlardaki mouselarda basit sensörler kullanılmıyordur değil mi?
Önerdiğim Razer, Focus+, GPW ise Hero 25K sensörünü kullanıyor bunlar şuan piyasada bulabileceğin en iyi 2 sensör.

Önerdiğim Razer, Focus+, GPW ise Hero 25K sensörünü kullanıyor bunlar şuan piyasada bulabileceğin en iyi 2 sensör.
Razer'ın pilini kendimiz mi takıyoruz yoksa şarj etme aparatı olduğu için içerisindeki pil sabit standart mı? Tabii görsellerden yanılmadıysam mousun takıldığı şey, şarj aleti.

İkisi de çok kaliteli. Ben Superlight kullanıyorum ve memnunum öneririm.

Razer'ın pilini kendimiz mi takıyoruz yoksa şarj etme aparatı olduğu için içerisindeki pil sabit standart mı? Tabii görsellerden yanılmadıysam mousun takıldığı şey, şarj aleti.
Bu seviye farelerin hepsi sarjlıdır, daha düşük bütçeli farelerin pilleri tak çıkar AA veya AAA pil olur.

Geri
Yukarı