Kablosuz Gaming mouse tavsiyesi

Bütçe
1500-2000

bora3529

Centipat
Herkese iyi akşamlar, ben kendim için yeni bir mouse almayı düşünüyorum. Ama mouse piyasası hakkında hiçbir fikrim yok ve ne alacağımı pek bilmiyorum, arkadaşım bir mouse önerdi aşağıya linkini bırakacağım. Sizden ricam bu fiyata değer mi ve alınır mı? Yoksa bu fiyat bandında daha iyi mouse bulabilme şansım var mıdır? İlk tercihim Wireless olmasından yanadır, şimdiden teşekkürler :)

Arkadaşımın önerdiği mouse:

Herkese iyi akşamlar, ben kendim için yeni bir mouse almayı düşünüyorum. Ama mouse piyasası hakkında hiçbir fikrim yok ve ne alacağımı pek bilmiyorum, arkadaşım bir mouse önerdi aşağıya linkini bırakacağım. Sizden ricam bu fiyata değer mi ve alınır mı? Yoksa bu fiyat bandında daha iyi mouse bulabilme şansım var mıdır? İlk tercihim Wireless olmasından yanadır, şimdiden teşekkürler :)

Arkadaşımın önerdiği mouse:
1.450 tl verilmez (BENCE) ona daha kaliteli bir şey alırsın ben hep görmüştüm ama aklımda sadece SteelSeries var biraz araştır bulursun daha kalitelisini bence.

Daha ucuza alabilirsiniz hocam.

Evet biliyorum ve uyardığınız için teşekkür ederim, ben beyaz tercih etmek istemiştim ondan bu linki attım :)

1.450 TL verilmez (bence) ona daha kaliteli bir şey alırsın ben hep görmüştüm ama aklımda sadece SteelSeries var biraz araştır bulursun daha kalitelisini bence.

Bende arada kaldım fiyatı konusunda, Rival 3 Wireless beğenmiştim ama biraz eski olmaya başladığını düşündüğüm için eledim onu, Logitech'te güzel ürünler bulmuştum ama gözüme en çok çarpan model o oldu şu anda. Yine de teşekkürler.

Evet biliyorum ve uyardığınız için teşekkür ederim, ben beyaz tercih etmek istemiştim ondan bu linki attım :)

Bende arada kaldım fiyatı konusunda, Rival 3 Wireless beğenmiştim ama biraz eski olmaya başladığını düşündüğüm için eledim onu, Logitech'te güzel ürünler bulmuştum ama gözüme en çok çarpan model o oldu şu anda. Yine de teşekkürler.
Rival 3 Wireless fiyatına değmez hocam şu an fiyatına değebilecek wireless modeller Glorious Model O veya Model D olacaktır. Ben V2 X Hyperspeed kullanıyorum memnunum bu arada onu da belirteyim.

Lamzu ve Pulsar en üst Pixart sensörünü kullanıyor.

Tam bütçeniz, el boyutunuz ve tutuş şekliniz nedir?

Hocam bütçe olarak 2000TL eğer gerekirse biraz artabilir, el boyutum ise orta parmağın ucundan bileğime 21cm ve tutuş şeklim ise relaxed claw grip denebilir (ne tamamıyla claw ne tamamıyla palm)

Lamzu ve pulsar en üst pixart sensörünü kullanıyor.

Araştırmalarıma devam ediyordum, ben de Lamzu Atlantis'e rastladım ve çok hoşuma gitti görüntü ve renk olsun teknik özellikler olsun muhtemelen Lamzu atlantis alacağım, size de teşekkür ederim ve Pulsar'a da bakacağım. :)

Bunu öneririm hocam pişman etmez sizi bütçenizi biraz daha aşabiliyorsanız önerimdir. Onun dışında ikinci ellerinde bakabilirsin bir sürü temiz ilan var kullanılmamış veya az kullanılmış 1600-1900 TL arası tamamen seçim size kalmış. Şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı