Kablosuz interneti kablolu nasıl yapabilirim?

KarakartaI

Centipat
Merhaba iyi günler. Bende Toshiba Satellite C-50-B-10AT laptop var. Atheros Wireless driver yüklü. Ben kablosuz yerine, kablolu internet bağlamak istiyorum. Kablo hazır. Laptopa takılı, ancak laptop kabloyu görmüyor. Kendi bilgisayarım masaüstü idi. Masaüstümü satmadan önce bu kablo ile internete bağlanıyordum. Bu interneti laptopuma nasıl bağlayabilirim? Bir program vs var mı? Veya uygun driver var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Yada şöyle sorayım hocam Ethernet driverını kurabilmem için önce bir sürücü gerek. Bu laptopun anakartında bu driverı destekleyen sürücü var mı? Yoksa sadece Wireless sürücüsü mü eklenmiş? Bu arada kablosuz sürücüsü yüklü yukarıdaki başlıkda belirttiğim gibi atheros Wireless yüklü zaten onu kullanıyorum. Ancak ping çok yüksek oluyor. O yüzden kablolu internete dönüştürmek istiyorum.

Aygıt yöneticisine girin yüklü değilse yanında soru işaretli Ethernet denetleyicisi yazar ona basın oradan da ayrıntılardan donanım kimliklerini kopyalayın driverinizi bulup indirin.
Yada şöyle sorayım hocam Ethernet driverını kurabilmem için önce bir sürücü gerek. Bu laptopun anakartında bu driverı destekleyen sürücü var mı? Yoksa sadece Wireless sürücüsü mü eklenmiş? Bu arada kablosuz sürücüsü yüklü yukarıdaki başlıkda belirttiğim gibi atheros Wireless yüklü zaten onu kullanıyorum. Ancak ping çok yüksek oluyor. O yüzden kablolu internete dönüştürmek istiyorum.
Ethernet portu varsa sürücü muhakkak olmak zorunda.

Geri
Yukarı