Kablosuz interneti kablolu nasıl yapabilirim?

Aygıt yöneticisine giren yüklü değil de yanında soru işaretli Ethernet denetleyicisi yazar ona basın oradan da ayrıntılardan donanım kimliklerini kopyalayın driverinizi bulup indirin.

Ethernet portu varsa sürücü muhakkak olmak zorunda.

Ethernet portu var. Şu an takılı zaten. Ama RJ-45 kablosunda herhangi bir ışık yanması söz konusu değil.

Kesin ise güvenilir ise tamamdır. Bu arada ben bir şey paylaşmadım ama ben paylaşmışim gibi duruyor.
Ethernet portu var. Şu an takılı zaten. Ama RJ-45 kablosunda herhangi bir ışık yanması söz konusu değil.
Driverı yüklü değil ya da arızalı aygıt yöneticisinden foto atar mısınız algılıyor mu diye bakalım?

Tabii ki.

Kesin ise güvenilir ise tamamdır. Bu arada ben bir şey paylaşmadım ama ben paylaşmışim gibi duruyor.

Driverı yüklü değil ya da arızalı aygıt yöneticisinden fotoğraf atar mısınız algılıyor mu diye bakalım?

Dosya Ekleri

• 1609339427389627960874.jpg
    1609339427389627960874.jpg
    180,5 KB · Görüntüleme: 17
Normalde o dört tanesinden birinde Ethernet denetleyicisi olması lazım o dört tanesinin donanım kimliklerine bakın o driverlerdan bir tanesi olabilir (sm bus değil ama onu da yükleyebilirsiniz.) onlardan biri değilse Ethernet arızalı.

Teşekkürler. Deneyeceğim.
Şu an donanım kimliklerinden baktığımda bilinmeyen aygıt Bluetooth sürücüsü imiş. PCI aygıtı Card reader sürücüsü imiş. Geriye kalan 2 sürücü ise yonga seti sürücüleri imiş. Ethernet denetleyicisi gibi bir sürücü göremiyorum.

Teşekkürler. Deneyeceğim.
Şu an donanım kimliklerinden baktığımda bilinmeyen aygıt Bluetooth sürücüsü imiş. PCI aygıtı Card reader sürücüsü imiş. Geriye kalan 2 sürücü ise yonga seti sürücüleri imiş. Ethernet denetleyicisi gibi bir sürücü göremiyorum.
Peki hiç ethernet takılmadı mı PC'ye?Gizli aygıtları göster deyince ethernet ile ilgili şeyler gözüküyormu gizli aygıtları göster diyip SS atar mısın?

Geri
Yukarı