Kablosuz, konuşma ve müzik kalitesi iyi olan 500 TL kulak içi kulaklık önerisi

Anker r100 kulakligimda dip ses sorunu var evet ama 460 TL'ye göre bir kulaklikta bunun olmasını zaten bekliyordum diğer arkadaşım Air 3 pro tercih etti ama onun ses seviyesi r100'e göre çok çok zayıf Air 3 pro dip ses testini daha yapmadık.

Dip ses (çok rahatsız ediyorsa sorundur, yoksa az-çok çoğunda var).
Sık bağlantı kopması.
Bir kulaklığın diğeriyle eşleşmemesi (reset atmaya rağmen düzelmiyorsa).
Cızırtı, tıkırtı sesleri.

Şimdiye kadar o modelden duyduğum sorunlar bunlar.
Ben ürünü 460 TL'ye almıştım şuan 780 TL olmuş ama dip ses sorunundan dolayı rahatsız oldum iade etmek istiyordum 460 liraya daha iyi kulaklık alamam herhalde aynı ürünle değişim mi istesem yoksa üstüne biraz daha koyup kutu boyutu daha küçük dipses cızırtı vs olmayan konuşma kalitesi iyi olan bir ürün bulabilir miyiz?

Ben ürünü 460 TL'ye almıştım şuan 780 TL olmuş ama dip ses sorunundan dolayı rahatsız oldum iade etmek istiyordum 460 liraya daha iyi kulaklık alamam herhalde aynı ürünle değişim mi istesem yoksa üstüne biraz daha koyup kutu boyutu daha küçük dipses cızırtı vs olmayan konuşma kalitesi iyi olan bir ürün bulabilir miyiz?
650 TL'ye ilk sayfada linkini attığım Freebuds var, 695 TL'ye SoundPeats Air3 Pro var. Biraz bütçe artırarak alınabilecek modeller bunlar. Bunun daha altındakiler Anker'den geçmeye değer ürünler değil, değişim de istenebilir biraz daha koyulup bunlara da yönelinebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı