Kablosuz kulaklık için kıyaslama sitesi

EskiDostunuzMax

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhabalar, kulak içi AirPods, AirBeats veya artık hangi adı aklınıza geliyor o cins bir kulaklık almak istiyorum.
Bunların bütün markaların, modellerinin kıyaslandığı bir (İngilizce/Türkçe fark etmez) inceleme sitesi önerebilir misiniz?

Merhabalar, kulak içi AirPods, AirBeats veya artık hangi adı aklınıza geliyor o cins bir kulaklık almak istiyorum.
Bunların bütün markaların, modellerinin kıyaslandığı bir (İngilizce/Türkçe fark etmez) inceleme sitesi önerebilir misiniz?
Şimdi eğer amaç güzel müzik ve ses duymaksa işi elma üretmek değil, kulaklık üretmek olan markalara yönelmeni tavsiye ederim. Sennheiser gibi...

Puan değil de bilgi karşılaştırması yapmak daha mantıklı.
Ve teşekkür için beğen tuşunu kullanın. Forum kuralıdır.
Yalnızca 'teşekkür ederim' yazarak lüzumsuz post kullanımı yasak. Ben orada paylaştığım durumla birlikte teşekkür ettim.
Evet bilgi konusunda iyi ancak bu cihazlarda yorum da önemli. Yazan desibel ve şarj perfromansı gerçek hayatta çok bir şey ifade edemeyebiliyor, o yüzden inceleme sitesi yazdım.
Şimdi eğer amaç güzel müzik ve ses duymaksa işi elma üretmek değil, kulaklık üretmek olan markalara yönelmeni tavsiye ederim. Sennheiser gibi...
Sennheiser'ın gerçekten harika bir tiz performansı varmış ilgimi çok çekiyor yalnız fazlasıyla pahalı geldi. Ttec AirBeat Duo birinci nesil Airpods'la çok benzer ses performansı veriyormuş ona yöneldim
Versus.com ve Headphones Side-by-Side Comparison Tool siteleri ihtiyacınızı karşılayacaktır.
Sitede TTec yok sanırım doğru mu? Ben bulamadım zira.

Son düzenleme:
Yalnızca 'teşekkür ederim' yazarak lüzumsuz post kullanımı yasak. Ben orada paylaştığım durumla birlikte teşekkür ettim.
Evet bilgi konusunda iyi ancak bu cihazlarda yorum da önemli. Yazan desibel ve şarj perfromansı gerçek hayatta çok bir şey ifade edemeyebiliyor, o yüzden inceleme sitesi yazdım.
Ben de kulaklık arıyorum, önce fiyat aralığı sonra belirli modeller belirliyorum. Daha sonra incelemelerini izliyorum YouTube'dan. Size de böyle tavsiye edebilirim.
Ayriyeten beğeni hakkında düşüncenize katılmıyorum. İşe yarıyorsa beğenmek gerekir, en azından ben öyle yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı