Kablosuz mouse önerisi

Açıkçası harcayabileceğin bir paran varsa ve diğer ekipmanların iyiyse çekinmiyorsan harcamaktan sorun olacağını zannetmiyorum. Önerebileceğim en detaylı bildiğim fareyi önermiştim ilk sayfada.

Bu tatilde birkaç gün çalışmayı düşünüyorum. Oradan gelecek parayla tamamlarım diye düşünüyorum. Yani şimdi daha yeni MK61 klavye aldım. Ekipmanlar güzel sayılır diyebilirim. Benim asıl sorunum harcama değil paranın neye gittiği. Mesela ben ilk defa ekipman yenileme işini yapıyorum. Bu yüzden harcamama değer mi gibi düşünüyorum daha çok. Ama değecek gibi. Bakalım hayırlısı.

Bu tatilde birkaç gün çalışmayı düşünüyorum. Oradan gelecek parayla tamamlarım diye düşünüyorum. Yani şimdi daha yeni MK61 klavye aldım. Ekipmanlar güzel sayılır diyebilirim. Benim asıl sorunum harcama değil paranın neye gittiği. Mesela ben ilk defa ekipman yenileme işini yapıyorum. Bu yüzden harcamama değer mi gibi düşünüyorum daha çok. Ama değecek gibi. Bakalım hayırlısı.

Açıkçası pek ekipmana para verecek durumda değilim bende düşünüyorum ama şu anlık düşünceyle kalıyor. Ek olarak bana kalırsa o kadar yüksek bir miktara gerek yok gibi işte. Bu konuda biraz çekingenim ekipmana para verme konusunda bana aldırış etme çok ama tercihim değil.

Geri
Yukarı