Kablosuz oyuncu faresi alınır mı?

• Konuyu başlatan TLPA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 3B

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Bir önceki farelerim A4-TECH X7, SteelSeries Rival 310 ve SteelSeries Sensei Ten 'in kablolarına acayip gıcık olurdum, diğer farelerin de kabloları beni aşırı gıcık etmeye başladı. Laptopumu üniversiteye giden kardeşime verdim ve yeni bilgisayar alacağım. Bunun yanında tekrardan bir fare almam gerekiyor. Kablosuz olmasını istiyorum çünkü fareyi hareket ettirirken kablo kendi ağırlığıyla geriye kaçıyor, takılıyor vb. sorunlar oluyor. Teknolojinin bu kadar geliştiği ve konsol kollarının kablosuz olduğu dünyamızda tonla para ödediğimiz oyuncu fareleri halan daha neden kablolu? Kablosuz oyuncu fareleri işe yaramıyor mu veya sorun mu oluyor?

İlave olarak tavsiye edebileceğiniz model var mı? Bütçem belirli değil A4-TECH X7 hala çalışıyor, SteelSeries Rival 310 ise diğer sistemle beraber eşek semeriyle gider hesabı satıldı. Tasarım olarak çok tuşlu ve abartılı ışıklandırmalı saçma sapan modelleri istemiyorum. Kendime MSI GP76 11UG almayı düşünüyorum. Makinanın kasası simsiyah onun yanında sırıtmasın istiyorum. Aklımda SteelSeries Rival 310 Wireless var ama Sensei Ten 'den sonra beni üzer mi?

Yorumlar için şimdiden teşekkürler!

@TLPA önerim:

Rampage FURY Z Kablosuz Modüler Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bizzat kendim Fury Z kullanıyorum, öneririm. Kendisi 3335 sensöre sahiptir, 400 ips değere sahip. Şarjlıdır, Type-C ile şarj oluyor ve kablolu kullanılabiliyor. Arka kapağı ister delikli ister deliksiz oluyor. Ptfe skatezlere sahip. Ağırlığı da 74 ve 76 gram, delikli ile 74 deliksiz ile 76 gram.

2.önerim ise:

Logitech G305 Lightspeed 910-005283 Siyah Wireless Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

İkiside güzeldir fakat küçüktürler, bir araştırın derim.

@TLPA önerim:

Rampage FURY Z Kablosuz Modüler Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bizzat kendim Fury Z kullanıyorum, öneririm. Kendisi 3335 sensöre sahiptir, 400 ips değere sahip. Şarjlıdır, Type-C ile şarj oluyor ve kablolu kullanılabiliyor. Arka kapağı ister delikli ister deliksiz oluyor. Ptfe skatezlere sahip. Ağırlığı da 74 ve 76 gram, delikli ile 74 deliksiz ile 76 gram.

2.önerim ise:

Logitech G305 Lightspeed 910-005283 Siyah Wireless Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

İkiside güzeldir fakat küçüktürler, bir araştırın derim.

Rampage 'mi? :D Yok o olmaz sağolun. G305 olabilir ama çok alçak gibi geldi bir an.

Bütçenizi arttırabilirseniz bu mouseyede bakabilirsiniz.
Ayrıca arkadaşlar haklı Fury Z'yi Rampage üretmiyor, sadece Türkiye satışını yapıyor. Yurt dışında benim attığım mousenin markası olan Pwnage satışını yapıyor. Hatta benim attığım mouse ile Fury Z'nin teknik özellikleri birebir aynı, tek farkları tasarımları.

Fareler hakkında pek bilgim olmadığı için konu açtım zaten. :) Yok almayayım ya eşek her türlü eşektir. Bana SteelSeries, logitech falan lazım. Fiat Egea 'nın 1.6 Dizel otomatik longue paketi gibi bir şey dediğiniz. En boş paket VW Passat bile etmez kendisi gibi düşünün. SteelSeries Sensei Ten almayı düşünüyorum tekrar ama kablolu olduğu için istemiyorum. Kablosuz istiyorum işte.

Geri
Yukarı