Kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

• Konuyu başlatan resem
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 750

resem

Femtopat
Daha fazla  
F/P kablosuz oyuncu kulaklığı arıyorum. Bütçem olabilidiğince fiyatı düşük bir ürün arıyorum. Önerebileceğiniz kulaklık var mı?

Crack h11
Heşeyuyle mükemmel bir kulaklık
1,5 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım
Sadece ilk başlarda birkaç gün alışamayabilirsin
Aşağı yukarı 4. Günde alışırsın
Fiyat olacakta iyi bir kulaklık

İlk alırken bende öyle düşünmüştüm ama 1,5 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum
Alıp almamak size kalmış tabi
Ama kesinlikle öneririm
O bütçede wired kulaklık alması daha mantıklı olacaktır
Sharkoon b2, Razer BlackShark v2X, Gamenote H2002D, H2002p gibi seçenekler çok daha iyi olacaktır.

Rampage crack H11.
1,5 senedir kullanıyorum hiçbir sorun görmedim.
Fiyat olarak da iyi.
Sadece birkaç gün kulağa alışma süresi var(kişiden kişiye değişir)

O bütçede wired kulaklık alması daha mantıklı olacaktır.
Sharkoon b2, Razer BlackShark v2X, Gamenote H2002D, H2002p gibi seçenekler çok daha iyi olacaktır.

Yalnız arkadaş kablosuz demiş.

Butce dusuk olsa da elle tutulur bir sey icin binlerce lirayi gozden cikarmalisiniz, once bunu bir kabul edelim. Kablosuz deneyimi Fuxi H3'ler kadar, Rampage Crack'ler kadar ucuz degil.

ITopya'dan Dell Alienware AW920H oneririm, anlik olarak fiyatina gore en iyisi.

Bütçe dusuk olsa da elle tutulur bir şey icin binlerce lirayi gozden cikarmalisiniz, once bunu bir kabul edelim. Kablosuz deneyimi fuxi h3'ler kadar, Rampage Crack'ler kadar ucuz degil.

İtopya'dan Dell Alienware AW920h oneririm, anlik olarak fiyatina gore en iyisi.

Kablosuz oyuncu kulaklıklarının çok pahalı olduğunu ben de biliyorum. Sadece kendimde kullandığım onu 2 belki de 3 sene idare edecek bir kulaklık önerdim. Ayrıca kulaklık ucuz olmasına rağmen kaliteli ve şu anda piyasadaki birçok kulaklıktan daha iyi. Yaklaşık 14 tane kulaklık kullandım şu ana dek ve aralarından en uzun dayanan kulaklık bu oldu. İster ses kalitesi ister rahatlık konusunda bana göre en güzel kulaklık bu oldu. Dediğim gibi ilk birkaç gün alışamadım ama ucuz diye kalitesiz değil. Herkese öneririm.

Butce dusuk olsa da elle tutulur bir sey icin binlerce lirayi gozden cikarmalisiniz, once bunu bir kabul edelim. Kablosuz deneyimi Fuxi H3'ler kadar, Rampage Crack'ler kadar ucuz degil.

ITopya'dan Dell Alienware AW920H oneririm, anlik olarak fiyatina gore en iyisi.
kablosuz deneyiminden ne anladigina bagli.beklenti sadece kablo olmasin ve sesi iletsin ise gayet de saydiklarin is gorur.haftada bir kac saat oyun oynayan biri icin yeterli. dusuk butce denmesine ragmen yaptigin oneri de komik olmus :D

Geri
Yukarı