Kaç defa Sosyal'den yasaklandınız?

D-Dostum, işte bunu herkes anlamaz.
31.PNG

Kaç kez aldım bilmiyorum ama oyle heyecanlı bir şekilde konu açmıştım ama dikkat etmemişim işte.

Dosya Ekleri

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    5 KB · Görüntüleme: 48
Kuralları okumadan yaptığınız hatalar yüzünden kaç defa ban yediniz? Küfür, argo, hatali bilgi (Doğru bilgi vermiştim hem de en doğrusu, yine de raporlandı.)
Not, az önce ilk defa ban yedim. O yüzden bu sayfayı aciyorum.
Lütfen uydurmayin.
20 defa yedim ve çoğu yazım kurallarından dolayıydı. Ama kendimi en kötü hissettiğim ceza çoklu hesaptan dolayı yediğim cezaydı. Bu hesabımda uyarı aldığım zaman Sosyal'e girebilmek için ikinci bir hesap açmaya çalışırken uyarı almak çok ironik.

Hesabım yeniyken 13 tane yedim şuan 14 sanırsam.
Düzeltme : Yeniyken 11 tane yemişim . son 6-7 ayda 2 tane. Toplam 13.
20 defa yedim ve çoğu yazım kurallarından dolayıydı. Ama kendimi en kötü hissettiğim ceza çoklu hesaptan dolayı yediğim cezaydı. Bu hesabımda uyarı aldığım zaman Sosyal'e girebilmek için ikinci bir hesap açmaya çalışırken uyarı almak çok ironik.
Aynısını yaşadım xd. Hemde 1 hafta oldu sadece.

Aynı şeyi ben de yaşadım. Yazım hatası olan bir mesaj alıntıladığım için 1 kez ceza yedim, bir de çoklu üyelikten dolayı. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı