Kaç kilo olmalıyım?

emirhan2020

Decapat
Daha fazla  
15 yaşındayım boyum 187 kilom 67 giydiğim eşofman tarzı giysiler üzerime bol geliyor yaşıma ve boyuma göre kaç kilo olmalıyım?

Dostum yaşın küçük daha bu kadar takma kafana. Kilo alacağım diye kirli bulk'a girmene gerek yok. Yaşınla beraber kilon ve boyu artacak zaten. Ama sana bir tavsiye şuan bu değerler ile vücut geliştirme sporuna başlarsan 18 19 yaşına terminatör olursun. Bunu bir düşün.

Bence kilonuz gayet ideal boyunuza göre 70-75 ideal olur kafaya çok takmaya gerek yok ben 16 yaşındayım 178 boyunda 52 kiloyum mesela benim gibi fazla zayıf olmadıkça veya fazla kilolu olmadıkça pek sorun olmaz kafaya takmadığın takdirde bu kilo seni üzmez diye düşünüyorum.

Dostum yaşın küçük daha bu kadar takma kafana. Kilo alacağım diye kirli Bulk'a girmene gerek yok. Yaşınla beraber kilon ve boyu artacak zaten. Ama sana bir tavsiye şu an bu değerler ile vücut geliştirme sporuna başlarsan 18 19 yaşına Terminator olursun. Bunu bir düşün.

Kick boks kursuna gidiyorum vücut geliştirme kadar etkisi olur mu?

Kanka ben bir şey duydum boyundan 100 çıkarınca ideal kilon oluyormuş eğer pek güvenemiyorsan program vs. var.

15 yaşındayım boyum 187 kilom 67 giydiğim eşofman tarzı giysiler üzerime bol geliyor yaşıma ve boyuma göre kaç kilo olmalıyım?
BMI hesaplamasına göre en az 70kg olman lazım. Tabi bu hesaplama çok temeldir. Erkek olman, kas kitlen, hangi etnik kimlikte olman değiştirir bunu.

Ancak en az 70 olmanda yarar var.

Bence kilonuz gayet ideal boyunuza göre 70-75 ideal olur kafaya çok takmaya gerek yok ben 16 yaşındayım 178 boyunda 52 kiloyum mesela benim gibi fazla zayıf olmadıkça veya fazla kilolu olmadıkça pek sorun olmaz kafaya takmadığın takdirde bu kilo seni üzmez diye düşünüyorum.

Bacağım filan iyi ama belim zayıf kafama takmıyorum ama giysilerden rahatsız oluyorum.

Geri
Yukarı