Kaç Mbps alabilirim?

• Konuyu başlatan cnx1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 727
Mahallemde 2 tane bulunmakta birisi 300 diğeri 350 metre civarı uzaklıkta
Hocam attığım iki siteden de sorgulama yapabiliyor musunuz? Eğer yapamıyorsanız tahmin ettiğim gibi bir durum yaşıyor ihtimaliniz var. Daire numarası bile seçememişsiniz Milleni sorgusunda. Dediğim gibi TT OIM uygulamasını indirin, e-Fatura indirin, adres bilgisini kontrol edin. Hizmet aldığınız adres doğru mu.

Hocam attığım iki siteden de sorgulama yapabiliyor musunuz? Eğer yapamıyorsanız tahmin ettiğim gibi bir durum yaşıyor ihtimaliniz var. Daire numarası bile seçememişsiniz Milleni sorgusunda. Dediğim gibi TT OIM uygulamasını indirin, e-Fatura indirin, adres bilgisini kontrol edin. Hizmet aldığınız adres doğru mu?
Dediğinizi yaptım adres doğru, ayrıca hizmet türü DSL erişim şekli ise vdsl yazmakta.

Dediğinizi yaptım adres doğru, ayrıca hizmet türü DSL erişim şekli ise vdsl yazmakta.
O zaman yapabileceğiniz tek şey ISS'ye başvururken eski abonelik numaranızı söyleyerek taşıma yapmak istediğinizi iletmek olabilir. Bu gerçekten sıkıntılı bir durum. Cidden temel sebebi bu düşündüm. Genelde çok karşılaşıyoruz adres hataları ile.

Ne yapabilirsiniz? Teorik olarak dediğimi. Netspeed örneğin arayarak durumunuzu sorgulayabilirsiniz başvuru yapıyor gibi arayıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı