Kaç tane GTA 5'iniz var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye çıldırdınız bu kadar? Oyun sadece bizde değil bütün dünyada ücretsiz oldu. Önceden para verip alanlar niye üzülüyor bozuluyor? Beş senedir oynuyorsunuz kardeşim yenisi geliyor oradan devam edersiniz. Alamayanlar neden sinirleniyor 21 Mayıs'a kadar oyun ücretsiz elbet rahatlar site alırsınız. Hem Epic Games her hafta ücretsiz oyun veriyor. Bir zahmet indirin Launcher'ını dursun masaüstünde. Ben her hafta ikişer oyun alıp alıp atarak 43 oyun biriktirmişim epic kütüphanemde. Bu kadar olmasına karşın çok oyun kaçırdım Batman serisi gibi. Ben epic Launcher'dan rahatlıkla aldım, zor olsa da indirdim oynuyorum arkadaşlar. Gelin beraber oynayalım Social Club ismim IATTALOSI. Eğer bilgisayarınız varsa kesinlikle indirin dursun. Umarız Epic Games bu yolda devam eder ve Steam tekelini sarsar. Rekabet biz tüketiciler için her zaman iyidir. Rekabet yoksa alabileceğimiz hizmetlerin parası artar. Hile işi ise tamamıyla Rockstar'a kalmış. Herkese iyi oyunlar. İndirenler mesaj atsın beraber oynayalım.

Valla oyunu kim verirse onu kullanirim, salak degilim sirf Steam'den oynamak icin 175TL vereyim. Offline oynayacagim zaten 5 yil boyunca bu gunu bekledim.

Offline oynamak için 5 sene bedava olması için beklemene gerek yoktu sanki.

Niye çıldırdınız bu kadar? Oyun sadece bizde değil bütün dünyada ücretsiz oldu. Önceden para verip alanlar niye üzülüyor bozuluyor? Beş senedir oynuyorsunuz kardeşim yenisi geliyor oradan devam edersiniz. Alamayanlar neden sinirleniyor 21 Mayıs'a kadar oyun ücretsiz elbet rahatlar site alırsınız. Hem Epic Games her hafta ücretsiz oyun veriyor. Bir zahmet indirin Launcher'ını dursun masaüstünde. Ben her hafta ikişer oyun alıp alıp atarak 43 oyun biriktirmişim epic kütüphanemde. Bu kadar olmasına karşın çok oyun kaçırdım Batman serisi gibi. Ben epic Launcher'dan rahatlıkla aldım, zor olsa da indirdim oynuyorum arkadaşlar. Gelin beraber oynayalım Social Club ismim ıattalosı. Eğer bilgisayarınız varsa kesinlikle indirin dursun. Umarız Epic Games bu yolda devam eder ve Steam tekelini sarsar. Rekabet biz tüketiciler için her zaman iyidir. Rekabet yoksa alabileceğimiz hizmetlerin parası artar. Hile işi ise tamamıyla Rockstar'a kalmış. Herkese iyi oyunlar. İndirenler mesaj atsın beraber oynayalım.

Bu dediğin çok iyi bir türlü anlatamadım, demediklerini bırakmayan oldu özellikleri birine bir şey söyleyemedim kafasının dikine gitti.

Tekel mi? Steam tam olarak nasil tekel oluyor bir anlatir misiniz? Epic gibi oyun gelistiricilerine para verip oyunlari 1 senelik veya tamamen kendi platformuna mi bagliyor?

Tekel'i biraz anlamı dışında kullanmış olabilirim. Steam platformuna rakip bir platformun olması bizim için iyi olur demek istedim.
Niye çıldırdınız bu kadar? Oyun sadece bizde değil bütün dünyada ücretsiz oldu. Önceden para verip alanlar niye üzülüyor bozuluyor? Beş senedir oynuyorsunuz kardeşim yenisi geliyor oradan devam edersiniz. Alamayanlar neden sinirleniyor 21 Mayıs'a kadar oyun ücretsiz elbet rahatlar site alırsınız. Hem Epic Games her hafta ücretsiz oyun veriyor. Bir zahmet indirin Launcher'ını dursun masaüstünde. Ben her hafta ikişer oyun alıp alıp atarak 43 oyun biriktirmişim epic kütüphanemde. Bu kadar olmasına karşın çok oyun kaçırdım Batman serisi gibi. Ben epic Launcher'dan rahatlıkla aldım, zor olsa da indirdim oynuyorum arkadaşlar. Gelin beraber oynayalım Social Club ismim ıattalosı. Eğer bilgisayarınız varsa kesinlikle indirin dursun. Umarız Epic Games bu yolda devam eder ve Steam tekelini sarsar. Rekabet biz tüketiciler için her zaman iyidir. Rekabet yoksa alabileceğimiz hizmetlerin parası artar. Hile işi ise tamamıyla Rockstar'a kalmış. Herkese iyi oyunlar. İndirenler mesaj atsın beraber oynayalım.

Konunun asıl amacını unutmuşum (beleş) GTA 5 hesapları para ederse 2 sene sonra eder. Oda 20 lira falan. Beş altı ay sonra satmayı planlamayın. Piyasada sağlam parada olmasına karşın çoğu oyuncunun klasiği GTA 5. GTA 5 sahibi olmayan tek biz vardık. Sağolsun Epic Games artık bizde oynayabiliyoruz. Ticareti bırakın gelin mükemmel açık dünyanın tadını çıkartalım.
Tekel'i biraz anlamı dışında kullanmış olabilirim. Steam platformuna rakip bir platformun olması bizim için iyi olur demek istedim.

Konunun asıl amacını unutmuşum (beleş) GTA 5 hesapları para ederse 2 sene sonra eder. Oda 20 lira falan. Beş altı ay sonra satmayı planlamayın. Piyasada sağlam parada olmasına karşın çoğu oyuncunun klasiği GTA 5. GTA 5 sahibi olmayan tek biz vardık. Sağolsun Epic Games artık bizde oynayabiliyoruz. Ticareti bırakın gelin mükemmel açık dünyanın tadını çıkartalım.

Bir şey daha ekliyeyim. 21 Mayıs saat 6 için hazırlanın. Saat 5'de sıraya girmiş olun. Benim Launcher saat 3'den beri açıktı. Rahatlıkla girdim aldım. Sonra bilgisayarı kapadım tekrar açtım. Baktım giremiyorum sonra Twitter'da görünce anladım.

:D Bende zaten satsam bir 20 TL falan olur onla da yeni oyun alırım diye düşünmüştüm ama saçma bir düşünceymiş :D. Ben yükledim sonradan oynayalım :D.

1 tane Epic Games'ten aldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı