Kaçak telefon alınır mı?

Yok hocam Redmi Note 12 Pro + 5G modeli dün araştırdım da ikisi arasında kaldım. Arasında 500-600 gibi bir fiyat oynuyor.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro+, Xiaomi Redmi Note 12 Pro,nun kamera olarak biraz daha geliştirilmişi, tavsiye olarak eğer alabiliyorsanız, 12 GB RAM 256 GB Depolama olanını almanız yönündedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+, Xiaomi Redmi Note 12 Pro,nun kamera olarak biraz daha geliştirilmişi, tavsiye olarak eğer alabiliyorsanız, 12 GB RAM 256 GB depolama olanını almanız yönündedir.

Sağ olun hocam incelemeye devam ediyorum büyük ihtimalle alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hem telefon tedarik eden hem de uzun süredir yurt dışı şekilde kullanan birisi olarak söylemek isterim ki kutu ve faturadan feragat etmeniz gerekiyor. İş karşılıklı güven ilişkisine dönüşüyor. Eğer aldınız diyelim SIM kartınızı IMEI atmadan 4+4 ay olacak şekilde aktif etmeden kullanabilirsiniz. Daha sonra ya yılbaşını beklemek durumundasınız ya da IMEI atmak. Eğer IMEI atarsanız güncelleme desteğini unutun, genelde atılan IMEI yöntemleri yazılımsal olduğu için güncelleme yapmanız durumunda cihaz sıfırlanır ve IMEI null durumuna düşer, tekrar IMEI attırmak zorunda kalırsınız.

Eskiden çok desteklerdim ancak şu anda ara sıra tedarik ettiğim halde yurt dışı alınmasına pek sıcak bakmıyorum çünkü fiyat farkları epey kapandı. Sizin duruma gelirsek eğer gerçekten minimum 4.000TL oynuyorsa alınabilir.

Öncelikle hem telefon tedarik eden hem de uzun süredir yurt dışı şekilde kullanan birisi olarak söylemek isterim ki kutu ve faturadan feragat etmeniz gerekiyor. İş karşılıklı güven ilişkisine dönüşüyor. Eğer aldınız diyelim SIM kartınızı IMEI atmadan 4+4 ay olacak şekilde aktif etmeden kullanabilirsiniz. Daha sonra ya yılbaşını beklemek durumundasınız ya da IMEI atmak. Eğer IMEI atarsanız güncelleme desteğini unutun, genelde atılan IMEI yöntemleri yazılımsal olduğu için güncelleme yapmanız durumunda cihaz sıfırlanır ve IMEI null durumuna düşer, tekrar IMEI attırmak zorunda kalırsınız.

Eskiden çok desteklerdim ancak şu anda ara sıra tedarik ettiğim halde yurt dışı alınmasına pek sıcak bakmıyorum çünkü fiyat farkları epey kapandı. Sizin duruma gelirsek eğer gerçekten minimum 4.000TL oynuyorsa alınabilir.
Fiyat farkları epey kapandı demişsiniz ancak Yurtdışı ve Yurtiçi telefonların fiyatları şimdi bile çok fiyat farkı var, örnek olarak S24 Ultra, Samsung Türkiye resmi sitesinden satın almaya kalktığınızda 70000 TL fiyatı var, fakat Yurtdışı olanın fiyatı 35000 TL, arada çok ciddi fiyat farkı var, sanırım fiyat farkı kapandı derken Yurtiçi ve yolcu yanında veya Yurtdışından satın alınıp burada IMEI kaydı yapılan telefonların arasındaki fiyat farkından behsettiniz?

Bence 120 W pek gerekli değil.

Puan sistemlerinde sonuç yakın çıkmakta
Daha güzel hocam.

Geri
Yukarı