Kadıköy'den Fenerbahçe'ye nasıl gidilir?

unwanted

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi otobüs alibeyköy'de inecek sanırım. Oradan Kadıköy'e geçmem lazım ve sonrasında fenerbahçe kalamış'a fuatpaşa caddesi'ne geçmem gerekli.

Hangi otobüsler vasıtalara binmeliyim? Yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar şimdi otobüs alibeyköy'de inecek sanırım. Oradan Kadıköy'e geçmem lazım ve sonrasında fenerbahçe kalamış'a fuatpaşa caddesi'ne geçmem gerekli.

Hangi otobüsler vasıtalara binmeliyim? Yardımcı olabilir misiniz?
Kadıköy sahilin oralarda otobüsler var , 16D ye bineceksiniz, Kalamış durağında ineceksiniz. 2 dk yürüme mesafesinde Fuat Paşa caddesi var . Binmeden önce muhakkak sorun, Kalamış ' tan geçer mi diye. Sonra yanlış yöne binmeyin .

Kadıköy sahilin oralarda otobüsler var , 16D ye bineceksiniz, Kalamış durağında ineceksiniz. 2 dk yürüme mesafesinde Fuat Paşa caddesi var . Binmeden önce muhakkak sorun, Kalamış ' tan geçer mi diye. Sonra yanlış yöne binmeyin .

tamamdır çok çok teşekkürler sağ olun. son olarak şimdi otobüse kartım haliyle yok tek binimlik kartlar falan da oluyor mu?

tamamdır çok çok teşekkürler sağ olun. son olarak şimdi otobüse kartım haliyle yok tek binimlik kartlar falan da oluyor mu?
Tek binimlik kart konusunda bilgim yok, ama para yüklediğimiz yere biletmatik deniyor , kart a da akbil deniyor. Biletmatiklerde edinebilirsiniz yazıyor ama hiç kullanmadım, en kötü temassız özelliği olan banka kartınızla okutursunuz ama çift basabilir, haberiniz olsun .

Yeni konular

Geri
Yukarı