Kadını Darp Eden Polisler

Elinde sopa olan adamın polis mi? Üniforması yok. Sivil polis ise neden böyle bir şey yapıyor? Ben o şahsın polis olduğunu düşünmüyorum. Oradaki resmi polis de korktuğundan dolayı müdahale etmiyor olabilir.

Bugün de 2 kişinin yaptığı olayı tüm ülkeye, devlete, polis teşkilatına ve millete yıkarak klavye delikanlılığımızı tamamladık çok şükür.

Diyecek söz yok. Böyle şeyleri görmek bile yeterince üzüntü vericidir. Geleceğin daha iyi olmasını umut etmek dışında elimizden bir şey gelmiyor.

Son düzenleme:
Umut etmek ile olmuyor, çalışarak oluyor. Toplumu eğitirsek problemler ortadan kalkar.
Toplumu eğitirsek değil, toplum kendi eğitilmek isteyecek. Aydınlanma hiçbir zaman zoraki olmaz. Aksine o toplumun talebi ile olur. Benim umut ettiğim de budur.

Herkes kendi eğitirse sorun çözülür. Teşbihte hata olmaz, derler. Kör görene, topal yürüyene, cahil bilmeyene yol gösteremez. Bence herkesin kendi içinden gelmelidir. Okumak, araştırmak, bilinçli örnek bir insan olmak herkesin görevidir. Herkes kendi üzerine düşeni yaparsa bu tarz şeyler de zamanla yok olur.

Çalışmak çok önemli ama her şeyden önce bilinç ve o kişinin karakteri ile alakalı bir durumdur. Bence herkes biraz bireysel olmalı ve başkalarına karışmamayı bilmelidir. Kimse kimsenin hakkına girmemelidir. Birazda ahlak bekçiliği yapan, kendi görüşlerini başkalarına zorla dayatan insanlar yüzünden bunlar başımıza geliyor. Uzun sözün kısası, herkes kendine baksın, kendini düzeltsin. Bu çözüm için yeterlidir.

Toplumu eğitirsek değil, toplum kendi eğitilmek isteyecek. Aydınlanma hiçbir zaman zoraki olmaz. Aksine o toplumun talebi ile olur. Benim umut ettiğim de budur.

Herkes kendi eğitirse sorun çözülür. Teşbihte hata olmaz, derler. Kör görene, topal yürüyene, cahil bilmeyene yol gösteremez. Bence herkesin kendi içinden gelmelidir. Okumak, araştırmak, bilinçli örnek bir insan olmak herkesin görevidir. Herkes kendi üzerine düşeni yaparsa bu tarz şeyler de zamanla yok olur.

Çalışmak çok önemli ama her şeyden önce bilinç ve o kişinin karakteri ile alakalı bir durumdur. Bence herkes biraz bireysel olmalı ve başkalarına karışmamayı bilmelidir. Kimse kimsenin hakkına girmemelidir. Birazda ahlak bekçiliği yapan, kendi görüşlerini başkalarına zorla dayatan insanlar yüzünden bunlar başımıza geliyor. Uzun sözün kısası, herkes kendine baksın, kendini düzeltsin. Bu çözüm için yeterlidir.
Nasıl bir çocuğu çocukluktan kaçırıp beynini yıkayıp canlı bomba yapıyorlarsa biz de çocuğu küçüklükten eğitiriz, vatanına nasıl yararlı bir adam olucağını öğretiriz. Durup dururken ben kendimi eğiteyim demez bizim millet. İlk okulda çocuklara bir şeyler ezberleticeklerine, zorunlu bir Din eğitimi vermeleri yerine ''Nasıl İnsan Olunur'' diye bir ders koysalar eminim çok daha iyi olucaktır.

İşte bu yüzden Halk kurtuluş Cephesi! Kadına Bunu yapan polisler ülkeyi mi koruyacak :DCanı cehenneme! Mahir Hüseyin ulaş kurtuluşa kadar savaş!

Hadi bakalım şimdi de bahane bulun bana!

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı