Metrobüste Kadını Taciz Eden Ahlaksız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bırakın Allah aşkına tartışmayı. Biz kendi içimizde böyle tartışırken bu pislikler aynı pisliği yapmaya devam edecek.
Haklısın kardeş. Kendimizi ilme vermeliyiz ki bunları da eğiterek belki bir yerlere gelebiliriz.

Kardeş şeriat gelmesi lazım bunlara. Öyle hadım edelim, hapse atalım bunlar boş. Kesinlikle şeriat. Bunları asacaksın.

Hocam size iki seçenek sunsam?
  • A: Şeriat ile yönetilen Suudi Arabistan'a gitmek
  • B: Amerika'ya gitmek
Tercihiniz ne olurdu? Suudi Arabistan olduğuna eminim (!) 😏

Şeriat bir çözüm olsaydı müslüman ülkeler tecavüzde listelerde başı çekmezdi. Geçen gün kısa tecavüz edip öldüren kişi bir Paki idi. "Pakistan İslam Cumhuriyeti" vatandaşı... Bilmem anlatabildim mi...

Sizin Azrail (as) meleğini görmüşlüğünüz var mı?

Kardeş 623 yıl hüküm sürmüş Osmanlı Devleti'nde sadece 6 kez zina vakası, 15 kez hırsızlık vakası olmuş biliyor musunuz? Peki bu düşük suç oranı neyin sayesinde olmuş? Şeriat.

Yahu onca isyan çıkmış Omsnalı'da şu rakamlara inanmamızı nasıl bekliyorsun hocam? Madem bu Osmanlı bu kadar mükemmel idi, neden yıkıldı?

Osmanlı, meleklerin etek altını gözlüyorlar diye törenle rasathane bombalamış bir imparatorluk. Osmanlı'da kadınlar sayıma eklenmezdi bile. Geçiniz o işleri.

Tamam peki ben anlamayacak kadar sorunluyum sizin tabirinize göre. Siz söyleyin o zaman böylesi insanların yaşamaya hakkı var mı? Cezası nedir sizin görüşünüze göre? (Ha bu arada başka insanların avukatlığını yapmak ne derece güzel acaba?)

Bu kişinin cezası rehabilitasyon.

İnsanların cinselliği özgürce yaşadığı ülkelerde bu tür vakalar çok daha azdır. Ama islam ülkelerine bakarsanız hep bir cinselliği baskılama hep bir kadını da erkeği de baskılama söz konusu. Sonunda da böyle patlıyor işte.

Damacanaya tecavüz eden adamı da mı idam edeceksiniz? Olmuyor işte hocam. Dinler 21. yy ile uyuşmuyor. Kabul edin bunu ya da her gün tecavüz haberleri almaya devam edin.

Kadını ve erkeği birbirinden ayırdıkça Afganistan olma yolunda emin adımlarla ilerlersiniz. Batı medeniyeti de alır başını gider.

Ben kadınları kara çarşafa bürüyün demiyorum. Kimsenin giyim tarzına karışamam. Aynı şeyi söylüyoruz da siz farkında değilsiniz. Ben de herkesin önünde idam edilmesini isterim böylesi yaratıkların.
Şeriat ney bana bir açıklayın. Siz şeriat olduğunu düşündüğünüz başka bir şeyi savunuyorsunuz.

Diyorsunuz ki ben kadınların kara çarşafa bürünmesini istemem. Ama şeriatın ne olduğunu bilmeden savunuyorsunuz. O verilere inanmıyorum 6 asırda o kadar tecavüz Çöle kar yağması gibi.

Arkadaşlar şeriat ne demek biliyormusunuz ya? Direk böyle bir şey olunca şeriata geçelim demek kolaymı ya?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı