Metrobüste Kadını Taciz Eden Ahlaksız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KırAtlıLiberal

Hectopat
Bu nasıl sapkınlıktır? Bu nasıl hayvanlıktır? Bu Nasıl Yokluktur? onu anlayamadım.
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İdamın geleceği yok. Bunu bir de içeride besleyecekler! Keşke bunu madenlerde falan çalıştırsalar da bir işe yarasa şerefsiz.

Ülkece cinselliğe açız. Fakat müslüman bir ülke olarak yaptıklarımız şeyi hiçbir din vs. açıklayamaz. Böyle insanlarla aynı ülkede yaşamak insanı utandırıyor.

Ülkece cinselliğe açız. Fakat müslüman bir ülke olarak yaptıklarımız şeyi hiçbir din vs. açıklayamaz. Böyle insanlarla aynı ülkede yaşamak insanı utandırıyor.
Birde kendini hoca, hacı, şıh vb. ilan edenlerin kadınlarla ilgili açıklamalarına gıcık oluyorum. ( Şu anda bir yerlerde bu kadını suçlayan (niye kapanmadı diye)kendine dindar diyen yobaz cahiller vardır.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş şeriat gelmesi lazım bunlara. Öyle hadım edelim, hapse atalım bunlar boş. Kesinlikle şeriat. Bunları asacaksın.
Umarım ciddi değilsinizdir. Şeriat geldiğinde nasıl rahat gezeceksiniz siz onu düşünün. Kadınlar Azrail gibi mi kezsin sokakta? Ninja gibi mi olsunlar? Bence siz nefsinize hakim olun...

Umarım ciddi değilsinizdir. Şeriat geldiğinde nasıl rahat gezeceksiniz siz onu düşünün. Kadınlar Azrail gibi mi kezsin sokakta? Ninja gibi mi olsunlar? Bence siz nefsinize hakim olun...
Sizin Azrail (as) meleğini görmüşlüğünüz var mı?
Şeriatın kestiği parmak acımaz diyorlar ya o söz yanlış aslı "şeriat kesilmedik parmak bırakmaz" Gerçek şeriatı düşünemezsiniz bile.
Kardeş 623 yıl hüküm sürmüş Osmanlı Devleti'nde sadece 6 kez zina vakası, 15 kez hırsızlık vakası olmuş biliyor musunuz? Peki bu düşük suç oranı neyin sayesinde olmuş? Şeriat.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı