Kadınlar Günü Kutlanmalı mı?

Şiddet gören, ezilen, değer verilmeyen kadınlara farkındalık yaratmak için güzel bir gün.
Şiddet gören, ezilen, değer verilmeyen kişiler sadece kadınlar değil. Cinsiyet ayırt etmeksizin herkesin hakkı savunulmalı.

Ayrıca günümüzde kadınlar günü feministlerin elinde oyuncağa döndü. Şiddet gören, ezilen, değer verilmeyen kadınların adını kullanarak erkek düşmanlığı yapıyorlar. Bu yaptıkları sözde kadın hakkı savunmak oysa bunu yaparak en çok zararı kendileri veriyor.
images (2).jpeg
images (3).jpeg
images (4).jpeg

Şiddet gören, ezilen, değer verilmeyen kişiler sadece kadınlar değil. Cinsiyet ayırt etmeksizin herkesin hakkı savunulmalı.

Ayrıca günümüzde kadınlar günü feministlerin elinde oyuncağa döndü. Şiddet gören, ezilen, değer verilmeyen kadınların adını kullanarak erkek düşmanlığı yapıyorlar. Bu yaptıkları sözde kadın hakkı savunmak oysa bunu yaparak en çok zararı kendileri veriyor.Eki Görüntüle 1202337Eki Görüntüle 1202338Eki Görüntüle 1202339
Herkes aynı değil çok şükür :D

Akıllı, uslu kadınların günü kutlu olsun.

Ne erkekler günü ne kadınlar günü vs. kutluyorum. Cumhuriyetin ilanı gibi büyük etkisi olmuş günler hariç hiçbir özel gün umurumda değil, kendi doğum günüm de dahil.

Feminen bir dünyadayız şu an, eskiden maskülist bir dünyadaydık ve kadınlar değer görmüyordu.
Bundan dolayı kutlanıyor ama evet ben de saçma buluyorum. Benim babam hep evde oturup televizyon seyreder. Annem ise bize bakıp evde iş yapar. Buradaki farktan dolayı Kadınlar Günü kutlanır.
@Ülküsüz fikrine saygı duyuyorum ama niye Kadınlar Günü ile ilgili fikrime kızgın attın, kötü bir şey mi söyledim?
Anne ve babana bakarak toplumu ilgilendiren bir gün hakkında konuşmana sinirlendim ve kızgın attım. Kadınlar günü kutlanmamalıdır.

Son düzenleme:
Kutladığım tek bayramlar Milli ve Dini bayramlar. Evrensel bayramları kutlamayı tercih etmiyorum, siz ederseniz de sıkıntı yok.

Geri
Yukarı