Kadınlar neden dekolte giyiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak şimdi buraya çok uzun bir cevap yazmak istiyorum ancak destan gibi olacağı için kısaltmaya çalışacağım. Bir insan istediği kıyafeti istediği gibi giyer. Senin ülken daha şort giyen insanlara hoş olmayan yakıştırmalar yapıyorken, onları konuşmak gerekiyorken, böyle bir konu açman tuhaf açıkçası. Ha bir de cinsel açlıktan bahsedenler var. Bir kadın hoş görünmek için istediğini giyebilir. Sen takım elbise giydiğinde, şort giydiğinde, dışarıda atlet giydiğinde (tank top gibi) kimsenin sana laf etmeye hakkı olmadığı gibi sizin de kadınların giydiklerine herhangi kötü bir yakıştırma yapmanıza bir gram dahi olsun hakkınız yok. Neymiş elinde "kadınlıktan veya vücudundan" başka bir şey yokmuş. Ha tamam bunu geçelim. Ailende etek giymemiş biri var mı? Peki onlar neden etek giyiyorlar? Canı istediği için. Ben şimdi çıkıp ailende etek giyen birine böyle dedikleriniz gibi şeyler söylesem bana demediğinizi bırakmazsınız. Bunlar zevk meselesi. Kadın kendini güzel göstermek istiyor, belki erkeklerin dikkatini çekmek istiyor. Şimdi bana doğruyu söyleyin, siz kadınların dikkatini çekmek için hiç mi kıyafetinize dikkat etmediniz?!

1592563223318.png

Böyle olmasından daha iyi :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı