Kadınlar neden dekolte giyiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanane ya sanane?

Kadın güzel gözükmek istiyor, diğer kadınları çatlamak istiyor, koca bulmak istiyor, parasını yiyeceği adam bulmak istiyor, fenomen olmak istiyor belki bunlardan herhangi biri olabilir.

Sen gözünü kapat, bakma.

Niye karışıyorsun?
Seni bir konunun dışına alabilir miyiz? Çok klişe konuşuyorsun.

Sanane ya sanane?

Kadın güzel gözükmek istiyor, diğer kadınları çatlamak istiyor, koca bulmak istiyor, parasını yiyeceği adam bulmak istiyor, fenomen olmak istiyor belki bunlardan herhangi biri olabilir.

Sen gözünü kapat, bakma.

Niye karışıyorsun?

O kadın bunu gözümüze sokmaya çalışıyorsa sorun ondadır.

İnsan istediğini giyer de;

Kadınların dışarıda çıplak dekolte gezmeleri haramdır. Öyle geziniyorlar ve giyiniyorlar çünkü akıllarını peynir ekmekle yemişler. Ve cahilliklerinden cahil olmaktan yani.

Hocam İzmir'de bir kadın hakkında böyle düşündüm sonra camiye girdi oradan örtü pardesü falan aldı sonra kendi yerinde namaz kıldı bende çıkışta helallik istedim.

O şekilde giyinen kadınlara erkekler baktığında kadınların güvenleri artıyor.

Peki soruyorum, hoş bir şey mi çıplak eylem yapmak? Edep denen bir şey kalmamış kimsede, ne oldu anlayamıyorum.

Siz anlatın da bileyim.
Edep tanımı kişiden kişiye değişir. Cinsellik insanların kafasına tü kaka pis haram şeytan gibi devamlı dolduruluyor. Bu daha çok Ortadoğu bölgesinde olan bir durum. Anlatmak istediğim şey cinselliğin olumlu gösterilmesi gerektiği değil. Anlatmak istediğim şey kafalar bu tarz saçmalıklarla bu kadar doldurulduğu sürece, insanlar daha kötü bir hal alıyor Halbuki bu konuda bilimsel şekilde doğru yaş grupları doğru zamanlarda eğitilse herkes daha ahlak sahibi olabilir. Gün geliyor bu kafalarına sürekli bunların haram olduğu doldurulan kişiler bilinç altı hareketleriyle saçma sapan canavarlara dönüşüyor. Kadınlara değer bile vermiyorlar.

Herkes çarşafla gezsin sorun kapansın!!!
Sen de konuyu dağıtma, nasıl bir provokatörsün anlamadım gitti. Neden ortalığı karıştırıyorsun? Asıl linç edilmesi gereken kişi sensin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı