Kadınlar neden illa kısa şort giyiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
(Bayan arkadaşlar kusuruma bakmasın) Beyler ister mini etek giysinler ister türban fark etmez. Bizim bu millet her türlü bahaneyi bulur taciz ve tecavüz etmek için abazalık kanında var Türk milletinin sadece onu kontrol edip kontrol etmeyen şerefli şerefsiz namuslu ve namussuz diye ortaya bölünmüş iki toplum var.

İsteyen istediğini yapar, giyer. Buna karışmak bize düşmez. Bir başkasının yaptığı hiçbir zaman umurumda olmadı, olmayacak. İnsan sadece kendinden sorumludur.

Kadından kadına değişkenlik gösterir bence. Her türlü yolu var yani. Sırf sıcak diye giyen de vardır. Akşam birlikte yatacak adam aramak için giyen de vardır. Düşünceleri okuyamadığımız ve bunun genel bir istatistiğini çıkaramayacağımıza göre bu soruya asla cevap bulunamayacaktır. Herkes atıp tuttuğu bir konu olacak kısacası.

İsteyen istediğini yapar, giyer. Buna karışmak bize düşmez. Bir başkasının yaptığı hiçbir zaman umurumda olmadı, olmayacak. İnsan sadece kendinden sorumludur.
İsteyen istediğini eleştirir, asıl buna karışmak size düşmez. Biz giymesinler yada giyemezler demiyoruz, kendi fikrimizi söylüyoruz. Bizi düşünce suçlusu ilan etmeye hakkın yok.

Değiştirmek lazım. Bunları napsak?
Bir canlıya (erkek/kadın/insan/hayvan fark etmez) tecavüz edebilecek hatta öldürebilecek kadar aşağılık olabilecek insanların, buna teşebbüs etmiş olanların kesinlikle toplumda tutulmaması gerekiyor. Bir deliğe tıksınlar, duvara kerkinsin geberene kadar şerefsizler. Bunların yaşama hakkına da saygı duymuyorum, masum insana bunları yapabilecek durumda olanların yaşama haklarına saygı duyacak yerlerim ağrıyor.

Annem de diyor. Ben bile bakıyorum diyor. Sen niye bakmayayasın diyor? Ama sonunda kötü olan bakan erkekler oluyor.
Konu bakmak mı? Yoksa laf etmek, taciz etmek hatta tecavüz ve öldürmeye kadar gitmek mi?

2 adet terbiye almamış insanlar için kimse kendini kısıtlamak zorunda değil. Kimse öz benliğini kaybetmiyor. Sibirya da yaşamıyoruz artık havalar öyle buz gibi değil :D

İsteyen istediğini eleştirir, asıl buna karışmak size düşmez. Biz giymesinler yada giyemezler demiyoruz, kendi fikrimizi söylüyoruz. Bizi düşünce suçlusu ilan etmeye hakkın yok.

Sana bir şey diyen olmadı ki? :D
Ayrıca üstüne alınıyorsan sorun sendedir. Ne yazdıklarını okumadım bile. Bu söylediklerin kadarıyla okumaya gerek olmadığı kanaatine vardım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı