Kadir Şeker'in kurtardığı kadın konuştu: Kocamın 19 suç kaydı olması bir insanı kötü yapmaz.

Dayagi atan razi, yiyen razi. Bize laf düsmez. Birakin her gün 5 posta sopa yesin.

CZJnwu2WYAApXog.jpg

Bu diziyi hatirlayan illaki vardir. Her seferinde dayak yer, yine de kocasiyla yasamaktan vazgecemezdi. Demek ki hosuna gidiyor. Dayak arsizi olmus kadin.

@Ezekiel Morningstar Kendi halimde yolda giderken 2 klasörlük suç kaydı olan biri karşıma çıkıp gasp etmek isteyecek, olumsuz yanıtı alınca bıçak çekecek ve ben onu yaraladığım için vicdan azabı mı duyacağım? Toplum içinde yaşatılmaması gereken biri benim güvenliğimi tehdit ediyorken ve dediğini yaptığım halde tüm inisiyatifi ona bırakacaksam o çakıyı yanımda niye taşıyorum? Karşılıklı bıçak çekilince (karambitle güzel oluyordu) karşımdaki şerefsiz zaten topukluyor, topuklamazsa da kendisi bilir. Sonrasında iyi (aşırı iyi) birkaç avukat ile başımın çaresine bakarım, toplum içinde tutulmaması gereken bir herif yüzünden ben niye bıçaklanayım?
İyi de ben bunu söylemedim ki? Adam bıçak çekse, sonuna kadar haklısın. Ama bıçağı genç adam (Kadir) çekiyor. İki klasörlük suç kaydı, evet tamam haklı olabilirsin belki ama, karısı bu adamla evlenirken neler olabileceğini tahmin etmeli.

Bıçak taşıması normal karşılanabilecek bir durum ama anormal olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu, dövüş sporlarına yönelseymiş keşke.
Konu hortlayacak ama nesi normal Allah aşkına? Cebinden bu bıçak çıkıyor ve ifadesinde meyve kesmek için aldım diyor -yersen-. Bu arada adam kadını dövmüyormuş, tartışıyorlarmış.

Geri
Yukarı