Kafamızın içinde tekrarlanan müziklerden nasıl kurtuluruz?

Hocam "düşünme"kelimesini düşün bende hep işe yarar.
İnternetin derinliklerine indiğimde bir kişi bu sorunu kahve içtiği için yaşadığını yazmış ve kahveyi bırakınca geçmiş. Ben de içiyordum ama 8 aydır içmiyorum ve geçmedi. Sorunu siz de yaşıyorsanız sormak isterim kahve içen biri misiniz :) Çünkü kahveyi içtiğim zamanlar çok daha kötü hissettiğimi hatırlıyorum. Ama emin olamadım.

İnternetin derinliklerine indiğimde bir kişi bu sorunu kahve içtiği için yaşadığını yazmış ve kahveyi bırakınca geçmiş. Ben de içiyordum ama 8 aydır içmiyorum ve geçmedi. Sorunu siz de yaşıyorsanız sormak isterim kahve içen biri misiniz :) çünkü kahveyi içtiğim zamanlar çok daha kötü hissettiğimi hatırlıyorum. Ama emin olamadım.

Çok sık içtiğim söylenmez tabii ama bu durum bende genelde kahve içtiğimde değil ders çalışmaya başladığımda veya uyumaya çalıştığımda olur.

Çok sık içtiğim söylenmez tabii ama bu durum bende genelde kahve içtiğimde değil ders çalışmaya başladığımda veya uyumaya çalıştığımda olur.
Evet hocam genelde odaklanma gerektiren şeylerde ortaya daha çok çıkıyor. Biz yine de çay kahve dikkat edelim hocam belki tamamen kullanmazsak yaşam kalitemiz artar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı