Kafaya top gelmesi ve ağrıması

Bugün kardeşimin yaşadığı durumdur. 5 sınıfa giden kardeşimin kafasına voleybol topu geldi (arkadaşı servis atarken olmuş). Zaten hastaydı bir böyle olunca kötü oldu başı ağrıyordu (zonkluyormuş) sert gelmiş dediğine göre. Direkt değil de havadan düşerken kafasına gelmiş. Kafasının orta kısmına bastırınca ağrıyordu. Tam orta kısmına gelmiş herhalde. Bu durum normal mi? Ateşi 36-38 derece arasındaydı. Ama ateşi vardı.
Ben 1. Sınıfa giderken evin önünde T şekline benzer taşlar vardı baya kalın onları taşımak için siyah bi direk vardı onu tutup sallanıyordum ve kafamı çok hızlı ama normal biz hız deil çarptım ilk başta bi yerleşim ağladım 2 saat sonra falan hiçbirşey olmadı ama her insan aynı deil bı hastaneye gitmek iyi olur
Doktora falan gitmeye gerek sistemin abartmalı bunlar bugün kafama 5 numara eşek ağırlığında top geldi ne burnum kanadı ne de bayıldım neden öldüm.
Ben 1 sınıfa giderken Kafama kocaman taş çarptı 1 2 saate geçti hastaneye de gitmedik ve hiçbirşeyimde yok gayet sağlikiyim

Geri
Yukarı