Kafaya yumruk yedim

Trliseli

Decapat
Daha fazla  
Geçenlerde birisi beni dövdü kulağımın üst kısımlarına kulağımla gözümün arasına bir 10-15 yumruk attı kurtulamadım 2-3 gün şişti acıdı o tarafıma yatamadım falan. Doktora da gitmediğime pişman oldum 2 hafta oldu galiba bir şey olmuş mudur şişlik indi bir iz kalmadı ama içime bir korku düştü bir ağrım yok doktora gitsem ne diyeceğim?

Bu nasıl bir anlatış tarzıdır kusura bakma hocam biraz güldüm kulağında çınlama veya şişlik falan çok ise git yoksa bile içinde şüphe varsa da gitmeni tavsiye ederim kapıya çarptığını ve başının ağrısı çektiğini söylersen röntgen çekerler zaten.

Dayak yemeyi nasıl gururuna yedirebildiğini de anlamış değilim. 2 hafta geçmiş aradan, bir şey olacağını sanmam da bu tarz durumlarda hastaneye gidip darp raporu almalı, şikayetçi de olmalısınız.

1 değil 2 değil 10-15 yumruk nedir?
2 hafta geçmiş zaten bu saatten sonra ne olmasını bekleyebilirsin ki.
Darp raporu alıp şikayette bulunabilirsin yumruk atan kişiye.

Geçenlerde birisi beni dövdü kulağımın üst kısımlarına kulağımla gözümün arasına bir 10-15 yumruk attı kurtulamadım 2-3 gün şişti acıdı o tarafıma yatamadım falan. Doktora da gitmediğime pişman oldum 2 hafta oldu galiba bir şey olmuş mudur şişlik indi bir iz kalmadı ama içime bir korku düştü bir ağrım yok doktora gitsem ne diyeceğim?
Umarım korktuğum şey değildir. Sabah ilk işin doktora gitmek olsun.

Geri
Yukarı