Kahraman Konsol Müşteri Hizmetleri

Bende 1116A kullanıyorum fakat hiçbir sıkıntı çıkmadı. Bu seride tüm sorunlar giderildi diye biliyorum. Sende mavi ışık hatası çıkması çok ilginç. İstersen alternatif olarak Xbox One alabilirsin. Bende alacağım PS4 ümün yanına gerçekten çok kaliteli, küçük çocuklardan uzak ve elit bir platform. (y) Yada değişim çıkarsa mutlaka 1216 al.

Vay be. PS4 aşığı kardeşimiz Xbox One almış. :D Hayırlı olsun kardeşim nasıl memnun musun ?

Epey. Sunset Overdrive oynamak güzel bir his. Tomb Raider aldım öncelikli olarak çünkü epey merak ediyordum oyunu. Oynadım bitirdim detaya girmeyeceğim spoiler olmasın. Şimdilik 2 oyunum var. Dün Dark Souls'u bitirdim Sunset Overdrive oynuyorum şu sıralar. Arada yine Dark Souls'a girip(PC) PvP atıp çıkıyorum.

İşte bazı PS fanboyları kullanmadan şu güzelim makinaya çamur atıyorlar ya ona çok kızıyorum işte. Güle güle kullan kardeşim. Yok 720p imiş yok 900p imiş sanki oynarken o farkı anlıyorsun. Kol nasıl güzel mi ? Alışabildin mi ? O kol efsanedir. (y)

İşte bazı PS fanboyları kullanmadan şu güzelim makinaya çamur atıyorlar ya ona çok kızıyorum işte. Güle güle kullan kardeşim. Yok 720p imiş yok 900p imiş sanki oynarken o farkı anlıyorsun. Kol nasıl güzel mi ? Alışabildin mi ? O kol efsanedir. (y)
Her seferinde XBox One Controller demek sıkıcı olsa da Dualshock 4'ten daha güzel. Biraz daha ağır ve FPS oyunlarında biraz daha kötü en azından benim için, onun dışında pekte bir eksisi yok. Pille çalışmasaydı iyiydi ama olsun artık. Bilmiyorum belki biraz daha alışsam daha rahat ederim FPS oynarken ama D-Pad'in konumu beni sinir ediyor. Sol analogu bırakıp basmam gerekiyor o tuşlara. Dualshock 4'te analoglar ile D-Pad yakın olduğu içim sol analogu bırakmama gerek kalmıyordu ama XBox Controller ile oynarken biraz sıkıntı oluyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı