Kahramanmaraş'da Millenicom kullanılır mı?

Ömer Gülçin

Decapat
Daha fazla  
2 senedir Türk Telekom internet kullanıyorum 1 ay sonra sözleşme bitiyor. Şu an 80 TL ödüyorum beni arayıp yeni fiyatın 110 TL olduğunu söylediler.
Şu an bakıyorum Millenicom kullanıyor herkes çekim gücü nasıldır? Kullanan arkadaşlar bir sıkıntı oluyor mu?

Her yerde aynı olacak diye bir şey yok. Memnun kalan çok ben de dahil. 85 liraya 36-37 Mbps alabiliyorum.

Aynen orası öyle, Millenicom kendi siresinde evimin adresine altyapı testi yaptım 100 Mbps çıktı bende 30 Mbps'lik olan paketini almak istiyorum zaten. İşimi görür diye düşünüyorum.

Her sabah kalktığımda modemi kapatıp açmam gerekiyordu, çok sık internet yavaşlıyor hatta gidiyordu.
Bölgeyle veya modemle alakalı da olabiliyor bu. Ben Türk Telekom kullanıyorum, son 1 yıldır gündüz/akşam üzeri internet sürekli kesiliyor. Bak yine kesildi bu mesajı yazarken🤭

Bir akrabam 5-6 aydır kullanıyor. Bir sorun yaşamadı. Çoğu şeyine Türk Telekom destek veriyor zaten. Ayrıca alternatif olarak Turk Telekom'a arayıp internetinizi kapatmak istediğinizi söylerseniz eski fiyata büyük ihtimal geri indirirler.
Hocam bence kapatmak istediğinizi söylemeyin. Millenicom halletsin kapatmayı. İnternetiniz kesilmiyor böylece. ADSL'den VDSL'e geçtiğim halde çabuk geçmiştim.

Geri
Yukarı