Millenicom alınır mı?

ScalaNova11

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler herkese. Şu an kullandığım internet ucuz bir internet fakat artık çok fazla can sıkmaya başladı sürekli olarak internet kopmaları ve hızı çok düşük öyle bir düşük ki oyun bile indirmek yoruyor artık. Bende bayramdan sonra Millenicom'a geçmek istiyorum açıkçası. Aşağıda şimdiki internetim ve Millenicom'un altyapıma vadettiği interneti attım. Sizce geçmeli miyim aranızda Millenicom kullanıcıları veya tavsiyeleriniz varsa yazarsanız sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler. Ayrıca herkese iyi bayramlar dilerim.

Şuan kullandığım internetim.
Screenshot_20220502-200123_Opera.jpg

Geçmeyi düşündüğüm internet.

Screenshot_20220502-195944_Opera.jpg

Önce altyapıyı sorgula derim.
TurkNet ve Millenicom TürkTelekom altyapısı kullanıyor zaten. Bu linkten sorgulayabilirsin.

Bir de türkentten sorgulatır mısın? ADSL kullanıyorsun ama Millenicom VDSL veririz diyor gibi.

Önce altyapıyı sorgula derim.
TurkNet ve Millenicom Türk Telekom altyapısı kullanıyor zaten. Bu linkten sorgulayabilirsin.

Merhaba şimdi TurkNet'i de yaptım 50Mbps gösteriyor TurkNet.

Screenshot_20220502-202113_Opera.jpg

Bir arkadaşımın ısrarla tavsiyesi üzerine geçtiğim Millenicom'a 4 ay kadar dayanabildim. Sürekli kopmalar yaşadığım için TurkNet'e geçiş yaptım. Sorun yaşadığımda da dalga geçer gibi modemimin açık olup olmadığını soran bir müşteri hizmetleri vardı. Bölgenizde danışabileceğiniz başka Millenicom kullancısı yoksa bence geçmeden önce iki kez düşünün.

Geri
Yukarı