Millenicom alınır mı?

Bir arkadaşımın ısrarla tavsiyesi üzerine geçtiğim Millenicom'a 4 ay kadar dayanabildim. Sürekli kopmalar yaşadığım için TurkNet'e geçiş yaptım. Sorun yaşadığımda da dalga geçer gibi modemimin açık olup olmadığını soran bir müşteri hizmetleri vardı. Bölgenizde danışabileceğiniz başka Millenicom kullancısı yoksa bence geçmeden önce iki kez düşünün.
Benim bir arkadaşımda da Millenicom var fakat o gayet memnun ama bilmiyorum ben öyle sorunlar yaşar mıyım şu anki internetimde sürekli olarak kopma yaşıyorum. Fakat şu anki internetimin fiyatı çok düşük bu yüzden pek dert etmiyorum. Umarım TurkNet ya da Millenicom geçtiğim zaman umarım çok fazla sorun yaşamam. Ufak tefek kopmalar benim için pek sorun değil açıkçası yeterli bir hız alsam benim için kafi.

Benim bir arkadaşımda da Millenicom var fakat o gayet memnun ama bilmiyorum ben öyle sorunlar yaşar mıyım şu anki internetimde sürekli olarak kopma yaşıyorum. Fakat şu anki internetimin fiyatı çok düşük bu yüzden pek dert etmiyorum. Umarım TurkNet ya da Millenicom geçtiğim zaman umarım çok fazla sorun yaşamam. Ufak tefek kopmalar benim için pek sorun değil açıkçası yeterli bir hız alsam benim için kafi.
Benim arkadaşım da çok memnun olduğu için önermişti ama İstanbul'un göbeğinde düzgün bir şekilde internet hizmetinden yararlanamamıştım.

Öncelikle hayırlı olsun VDSL port sorununuz yok büyük ihtimalle.

Buradan altyapı sorgusu yapıp ss atabilir misiniz?

Herkes Türknet önermiş, Netspeed de düşünülebilir. Eğer davet koduyla üye olursanız Milleni'den 10 TL daha uyguna geliyor.

Milleni'nin sıkıntısı tracert yurtdışı çıkışları Superonline üzerinden veriyor. Bazı kullanıcılar bu çıkışlar yüzünden yüksek ping değerleri alıyor. Bundan memnun kalmayabiliyorlar. Netspeed ise direkt Türk Telekom üzerinden veriyor. Çıkışlar TT üzerinden olduğundan TT ile benzer ping değerleri verebiliyor ki genelde bu sebeple kullanıcılar şikayetçi değil.

Bence Milleni ya da Netspeed deneyebilirsiniz. Netspeed hakkında aklınızda takılan bir soru olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Eğer taşıma/churn işleminiz olursa son taşımadan 3 ay sonra hat taşıma işlemi yapabiliyorsunuz. Öte yandan fesih işlemini her an yapma hakkına sahipsiniz. Ardından yeni abonelik başlatabiliyorsunuz.

Kast ettiğim ;

X Sağlayıcısından hizmet alıyorsunuz uzun zamandır , Y sağlayıcısına taşıma yaparak geçiş yaptınız , şimdi Y sağlayıcısından Z sağlayıcısına hemen taşıma yaparak geçmek isteseniz bile 3 ay bekleme durumunuz gerekiyor.

Y aboneliğini iptal edip sırf yeni Z aboneliğine başlayabilirsiniz ama. Bunda engel yok.

Buradan altyapı sorgusu yapıp SS atabilir misiniz?

Herkes TurkNet önermiş, Netspeed de düşünülebilir. Eğer davet koduyla üye olursanız Milleni'den 10 TL daha uyguna geliyor.

Milleni'nin sıkıntısı tracert yurt dışı çıkışları Superonline üzerinden veriyor. Bazı kullanıcılar bu çıkışlar yüzünden yüksek ping değerleri alıyor. Bundan memnun kalmayabiliyorlar. Netspeed ise direkt Türk Telekom üzerinden veriyor. Çıkışlar TT üzerinden olduğundan TT ile benzer ping değerleri verebiliyor ki genelde bu sebeple kullanıcılar şikayetçi değil.

Bence Milleni'ya da Netspeed deneyebilirsiniz. Netspeed hakkında aklınızda takılan bir soru olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Eğer taşıma/churn işleminiz olursa son taşımadan 3 ay sonra hat taşıma işlemi yapabiliyorsunuz. Öte yandan fesih işlemini her an yapma hakkına sahipsiniz. Ardından yeni abonelik başlatabiliyorsunuz.

Kast ettiğim;

X Sağlayıcısından hizmet alıyorsunuz uzun zamandır, Y sağlayıcısına taşıma yaparak geçiş yaptınız, şimdi Y sağlayıcısından Z sağlayıcısına hemen taşıma yaparak geçmek isteseniz bile 3 ay bekleme durumunuz gerekiyor.

Y aboneliğini iptal edip sırf yeni Z aboneliğine başlayabilirsiniz ama. Bunda engel yok.

Merhaba ilgin için çok teşekkür ederim.😊Dediğiniz siteden adresimi yaptım görseli aşağıya bırakıyorum.

Screenshot_20220503-120045_Opera.jpg

Buradan altyapı sorgusu yapıp SS atabilir misiniz?

Herkes TurkNet önermiş, Netspeed de düşünülebilir. Eğer davet koduyla üye olursanız Milleni'den 10 TL daha uyguna geliyor.

Milleni'nin sıkıntısı tracert yurt dışı çıkışları Superonline üzerinden veriyor. Bazı kullanıcılar bu çıkışlar yüzünden yüksek ping değerleri alıyor. Bundan memnun kalmayabiliyorlar. Netspeed ise direkt Türk Telekom üzerinden veriyor. Çıkışlar TT üzerinden olduğundan TT ile benzer ping değerleri verebiliyor ki genelde bu sebeple kullanıcılar şikayetçi değil.

Bence Milleni'ya da Netspeed deneyebilirsiniz. Netspeed hakkında aklınızda takılan bir soru olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Kast ettiğim;

X Sağlayıcısından hizmet alıyorsunuz uzun zamandır, Y sağlayıcısına taşıma yaparak geçiş yaptınız, şimdi Y sağlayıcısından Z sağlayıcısına hemen taşıma yaparak geçmek isteseniz bile 3 ay bekleme durumunuz gerekiyor.

Siz dedikten sonra net Speed'e baktım açıkçası daha çok hoşuma gitti fiyatı olsun hızı olsun. Bir soru varda aklımda benime evimde şu an eski bir modem bulunmakta bu yüzden yüksek hızları desteklemiyorda acaba net Speed yüksek hıza sahip VDSL bir modem gönderebilir mi belli bir fiyata karşılık.

Son düzenleme:
Merhaba ilgin için çok teşekkür ederim.😊Dediğiniz siteden adresimi yaptım görseli aşağıya bırakıyorum.

Eki Görüntüle 1376651

Siz dedikten sonra net Speed'e baktım açıkçası daha çok hoşuma gitti fiyatı olsun hızı olsun. Bir soru varda aklımda benime evimde şu an eski bir modem bulunmakta bu yüzden yüksek hızları desteklemiyorda acaba net Speed yüksek hıza sahip VDSL bir modem gönderebilir mi belli bir fiyata karşılık.
Hocam sanki bir zamanlar VMG1312 B10B veriliyordu ama Wifi4 bir modem bu da.

Sizdeki modem nedir bilgi alabilir miyiz?
Herhangi bir mağazadan kredi karına taksit ya da peşin olarak da modem alabilirsiniz. Wifi5 olması en önemli tercih sebeplerinden biri.

Hocam başvuru yaparken davet kodu iletiyorsunuz. Tek şart faturaların son ödeme tarihinden önce ödenmesi. Benim faturaların otomatik ödemede olduğundan benden yana mağduriyet yaşamazsınız. İsterseniz davet kodum GDQE37 kullanabilirsiniz.

Hocam son kararınız ne bilmem ama Millenicom baya kötü. Ben normalde Türknet'e geçecektim ama 3 kurye de evrakları kaybedince vazgeçtim. Millenicom'a kesinlikle bulaşmayın aşırı kopmalar var.

Hocam sanki bir zamanlar VMG1312 B10b veriliyordu ama WI-FI4 bir modem bu da.

Herhangi bir mağazadan kredi karına taksit ya da peşin olarak da modem alabilirsiniz. WI-FI5 olması en önemli tercih sebeplerinden biri.

Hocam başvuru yaparken davet kodu iletiyorsunuz. Tek şart faturaların son ödeme tarihinden önce ödenmesi. Benim faturaların otomatik ödemede olduğundan benden yana mağduriyet yaşamazsınız. İsterseniz davet kodum gdqe37 kullanabilirsiniz.

Hocam bendeki bayağı kötü bir modem sanırım ADSL en fazla 16Mbps flan destekliyor çok eski Huawei'nin bir modeli olması lazım. Fotoğrafını aşağıda bırakırım. Hocam şu an pek fazla pahalı bir modem alamam büyük ihtimalle de acaba Netspeed'in yolladığı WI-FI4 modemi kullansam pek fazla sorun yaşar mıyım? Yani hızda pek fazla düşme olur mu?

20220503_204432.jpg
20220503_204444.jpg

Kodunuza gelince eğer alırsam kodunuzu kullanırım hocam büyük ihtimalle ben de aile olarak alacağımız için otomatik ödemeye veririm interneti aldıktan sonra.
Hocam son kararınız ne bilmem ama Millenicom bayağı kötü. Ben normalde TurkNet'e geçecektim ama 3 kurye de evrakları kaybedince vazgeçtim. Millenicom'a kesinlikle bulaşmayın aşırı kopmalar var.

Hocam şu an ilk seçeneğim Netspeed almak var kafam da.
Hocam sanki bir zamanlar VMG1312 B10B veriliyordu ama Wifi4 bir modem bu da.

Herhangi bir mağazadan kredi karına taksit ya da peşin olarak da modem alabilirsiniz. Wifi5 olması en önemli tercih sebeplerinden biri.

Hocam başvuru yaparken davet kodu iletiyorsunuz. Tek şart faturaların son ödeme tarihinden önce ödenmesi. Benim faturaların otomatik ödemede olduğundan benden yana mağduriyet yaşamazsınız. İsterseniz davet kodum GDQE37 kullanabilirsiniz.
Hocam bu arada bi sorum daha olucaktıda ilerde başvuru yaparsam 7/24 müşteri hizmetleri açıkmı gece falan ararlarmı yani başvuru yaptıktan ne kadar bi süre sonra dönüş yaparlar? İş zamanı ararlarsa yoğun olduğum dönemde dönemeyebilirim aramalara

Son düzenleme:
Hocam bendeki bayağı kötü bir modem sanırım ADSL en fazla 16Mbps flan destekliyor çok eski Huawei'nin bir modeli olması lazım. Fotoğrafını aşağıda bırakırım. Hocam şu an pek fazla pahalı bir modem alamam büyük ihtimalle de acaba Netspeed'in yolladığı WI-FI4 modemi kullansam pek fazla sorun yaşar mıyım? Yani hızda pek fazla düşme olur mu?

Eki Görüntüle 1377148Eki Görüntüle 1377149

Kodunuza gelince eğer alırsam kodunuzu kullanırım hocam büyük ihtimalle ben de aile olarak alacağımız için otomatik ödemeye veririm interneti aldıktan sonra.

Hocam şu an ilk seçeneğim Netspeed almak var kafam da.

Hocam bu arada bi sorum daha olucaktıda ilerde başvuru yaparsam 7/24 müşteri hizmetleri açıkmı gece falan ararlarmı yani başvuru yaptıktan ne kadar bi süre sonra dönüş yaparlar? İş zamanı ararlarsa yoğun olduğum dönemde dönemeyebilirim aramalara
Hocam bu modem VDSL destekler diyecektim 552 imiş kodu yanıldım.

Wifi 4 kablosuz hızda 40 50 Mbit arası verir diye umuyorum. Biraz sıkıntı oldu bu durum.

Arama evraklar MNG kargo ücretsiz kodu ile gönderildikten ve evraklar Denizli'ye ulaştıktan hemen sonra sesli onay için aranırsınız.

Eğer bu görüşmeye cevap veremezsiniz en kötü siz kendiniz arar görüşme sağlarsınız diye düşünüyorum.

Bundan sonra herhangi bir görüşme yok temsilci ile başvuru hakkında.

Ben eski ISS olan Türk Telekom'u taşırken tek bir sefer arandım bu şekilde. Başka bir görüşme gerçekleştirmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı