Millenicom alınır mı?

Hocam bu modem VDSL destekler diyecektim 552 imiş kodu yanıldım.

Wi-Fi 4 kablosuz hızda 40 50 Mbit arası verir diye umuyorum. Biraz sıkıntı oldu bu durum.

Arama evraklar MNG Kargo ücretsiz kodu ile gönderildikten ve evraklar Denizli'ye ulaştıktan hemen sonra sesli onay için aranırsınız.

Eğer bu görüşmeye cevap veremezsiniz en kötü siz kendiniz arar görüşme sağlarsınız diye düşünüyorum.

Bundan sonra herhangi bir görüşme yok temsilci ile başvuru hakkında.

Ben eski ISS olan Türk Telekom'u taşırken tek bir sefer arandım bu şekilde. Başka bir görüşme gerçekleştirmedim.

Hocam internette birkaç yer okuyup izledim de sanırım artık MNG Kargo olmadan eve modemi vermeye geldikleri zaman evrakları imzalıyormuşuz dediklerine göre ondan sonra belli bir güne randevu alıp tekrar gelip modemi kurup interneti başlatıyorlarmış. Bu arada bütün desteğin için teşekkürler çok bilgilendirici şeyler yazdın keyifle okuyup bilgileniyorum.😊

Hocam sıfırdan abonelik açtığınızda durum böyle. Kurulum ücreti de ödüyorsunuz.

Eğer churn eski hattınızı taşıyıp geçiş yaparsanız kurulum ücreti alınmaz. Belgeleri ise MNG kargo ile iletmekle yükümlüsünüz. Tabi isterseniz başka bir kargo firmasına gönderici ödemeli şeklinde gönderme hakkınız bulunuyor. Netspeed adresini de ileterek.
Hocam internette birkaç yer okuyup izledim de sanırım artık MNG Kargo olmadan eve modemi vermeye geldikleri zaman evrakları imzalıyormuşuz dediklerine göre ondan sonra belli bir güne randevu alıp tekrar gelip modemi kurup interneti başlatıyorlarmış. Bu arada bütün desteğin için teşekkürler çok bilgilendirici şeyler yazdın keyifle okuyup bilgileniyorum.😊

Hocam sıfırdan abonelik açtığınızda durum böyle. Kurulum ücreti de ödüyorsunuz.

Eğer churn eski hattınızı taşıyıp geçiş yaparsanız kurulum ücreti alınmaz. Belgeleri ise MNG kargo ile iletmekle yükümlüsünüz. Tabi isterseniz başka bir kargo firmasına gönderici ödemeli şeklinde gönderme hakkınız bulunuyor. Netspeed adresini de ileterek.
Hocam yani şöyle ben superonline dan geçiş yapacağım onlar benim yerime mi hallediyolar geçiş işlemlerini. Mng ye flan yeni netspeed müşterisi olduktan sonra Mng kargo yerine eve mi getiriyolar evrak işlemlerini.
Yani daha doğrusu evde kurulum işlemini kabul edersem onlar benim yerime sözleşmeyi çıktıyı ben almadan getiriceklermi.

Son düzenleme:
Hocam yani şöyle ben superonline dan geçiş yapacağım onlar benim yerime mi hallediyolar geçiş işlemlerini. Mng ye flan yeni netspeed müşterisi olduktan sonra Mng kargo yerine eve mi getiriyolar evrak işlemlerini.
Yani daha doğrusu evde kurulum işlemini kabul edersem onlar benim yerime sözleşmeyi çıktıyı ben almadan getiriceklermi.
Hocam sıfırdan kurulumda kurulum ücreti alınır ama evrak ayağınıza kadar gelir.

Superonline üzerinden churn taşıma işlemi yaparsanız kurulum ücreti alınmaz ama evrak ve kimlik fotokopisini de sizin iletmeniz gerekir.

Ben olay bu şekilde diye biliyorum.

Hocam sıfırdan kurulumda kurulum ücreti alınır ama evrak ayağınıza kadar gelir.

Superonline üzerinden churn taşıma işlemi yaparsanız kurulum ücreti alınmaz ama evrak ve kimlik fotokopisini de sizin iletmeniz gerekir.

Ben olay bu şekilde diye biliyorum.
Tamamdır hocam büyük ihtimalle alıcak olursam azıcık daha bütçemi yükseltip kurulum ücretini de vererek onların benim yerime halletmelerini isterim açıkçası pek uğraşmak istemem.

İlgin ve alakan için çok teşekkür ederim.☺️🙏

Tamamdır hocam büyük ihtimalle alıcak olursam azıcık daha bütçemi yükseltip kurulum ücretini de vererek onların benim yerime halletmelerini isterim açıkçası pek uğraşmak istemem.

İlgin ve alakan için çok teşekkür ederim.☺️🙏
Hocam bu sefer de Superonline'ı feshettirmek için uğraşırsın durmadan.

Ben 3. bir seçenek sunmak istiyorum. İşe yarar mı bilemiyorum ama inanın kurulum ekibi bekle, port aktifleşmesini bekle derken churn daha mantıklı olur.

Netspeed istediğiniz kargo firması ile gönderici ödemeli çalışıyor. Ya MNG arayıp kodunuzu söyleyip kurye talep edebiliyor musunuz bu şekilde işlem yapılabiliyor mu diye öğrenin. Ya da direkt size yakın bir kargo firmasından kurye çağırtıp abonelik evrakları ve kimlik fotokopisini de içeren bir dosyayı Netspeed Denizli Genel Müdürlüğü'nün adresine gönderici ödemeli biçimde kargolayın.

Ya da beklerim aktivasyon gecikebilir sorun yok derseniz dediğiniz gibi sıfırdan kurulum da yapabilirsiniz.

Hocam bu sefer de Superonline'ı feshettirmek için uğraşırsın durmadan.

Ben 3. bir seçenek sunmak istiyorum. İşe yarar mı bilemiyorum ama inanın kurulum ekibi bekle, port aktifleşmesini bekle derken churn daha mantıklı olur.

Netspeed istediğiniz kargo firması ile gönderici ödemeli çalışıyor. Ya MNG arayıp kodunuzu söyleyip kurye talep edebiliyor musunuz bu şekilde işlem yapılabiliyor mu diye öğrenin. Ya da direkt size yakın bir kargo firmasından kurye çağırtıp abonelik evrakları ve kimlik fotokopisini de içeren bir dosyayı Netspeed denizli genel müdürlüğü'nün adresine gönderici ödemeli biçimde kargolayın.

Ya da beklerim aktivasyon gecikebilir sorun yok derseniz dediğiniz gibi sıfırdan kurulum da yapabilirsiniz.

Tamamdır hocam teşekkürler bütün yardımların için umarım bağlattıktan sonra da yazarım size. Kullanım testimi falan.

Geri
Yukarı