Kale kuşatma asker sayısı değişiyor mu?

Kendileri güçlendiriyorlar. Sizin vermeniz süreci hızlandırır sadece.

Tamamdır 2 birlik oluşturdum biri 76 diğeri 93 askerli (Full) kendi asker sayımda sanırım bundan dolayı Max 135'ten 122'ye aynı şekilde tutsak kapasitemde düştü neyse önemli değil ama benim sormak istediğim bir şey daha var ya bu verdiğim askerlerle gidip başkası ona saldırırsa (biliyorum birlikleri tarafsız savunma ve saldırı diye modları var ama bana savunmadayken saldırmışlardı) boşa gitmiş olmayacak mı?

Tamamdır 2 birlik oluşturdum biri 76 diğeri 93 askerli (Full) kendi asker sayımda sanırım bundan dolayı Max 135'ten 122'ye aynı şekilde tutsak kapasitemde düştü neyse önemli değil ama benim sormak istediğim bir şey daha var ya bu verdiğim askerlerle gidip başkası ona saldırırsa (biliyorum birlikleri tarafsız savunma ve saldırı diye modları var ama bana savunmadayken saldırmışlardı) boşa gitmiş olmayacak mı?

Hocam bence sizin Max asker sayiniz 122 idi zaten. Oyun sinirsiz asker almaniza izin veriyor ama kacarlar birlikten. Tutsak muhabbeti de ayni sekilde. Onlar zaten kendileri asker alirlar siz merak etmeyin.

Yani kendi ordunuzu oluşturmayın. Boşuna nüfuz harcıyorsunuz. Asker sayınızı 200 yapmadan ayrılmayın dediklerimi yapın.

Kendi yoldaşlarına ordu kurup onlaı çağırırsan nüfuz istemiyor o yüzden kendi yoldaşlarının ordularıyla asker sayısı az osla bile 400 500 kişi gezebilir.

Yoldaşa gidip sana daha önemli bir görev vermek istiyorum(veya odullendirmek istiyorum) tarzi bir secenek var. O secenege basarak yapabiliyorsunuz.

Orada lord ata diye bir seçenek yok.

Hocam çoğu klanla aram iyi 298 birliğim var her gün garnizon ve birlik giderinden -3000 geliyor (not ordudan dolayı değil) para açısından o kadar sorunum yok ama yine de zorluyor (klan seviyem 3)

Artık krallıktan ayrılmalı mıyım?

Son düzenleme:
Orada lord ata diye bir seçenek yok.

Hocam çoğu klanla aram iyi 298 birliğim var her gün garnizon ve birlik giderinden -3000 geliyor (not ordudan dolayı değil) para açısından o kadar sorunum yok ama yine de zorluyor (klan seviyem 3)

Artık krallıktan ayrılmalı mıyım?

Dediğim gibi kralliktan cikmadan gelmez o secenek. Kralliktan ayrilip kendi kralliginizi kurunca geliyor o secenek. Tavsiyem 4 olmaya yakinsaniz bekleyin. Eger değilseniz oyunu ayrı kaydedip deneyin şansınızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı