Kali Linux için güncel Wi-Fi adaptörü önerisi

Wi-Fi 5, Monitör mod destekler, AP destekler, paket bulaşımı destekler, Kernel 2.6'dan beri dahili sürücüyle çalışır.

Bu da yukarıdakinin özelliklerine sahip USB 3.0 başka bir ağ adaptörü. Kernel 4.19 itibariyle çalışır.

Güncel ile neyi kasdettiğini anlamadım, onu da açıklar mısın?

Wi-Fi 5, monitör mod destekler, AP destekler, paket bulaşımı destekler, kernel 2.6'dan beri dahili sürücüyle çalışır.

Bu da yukarıdakinin özelliklerine sahip USB 3.0 başka bir ağ adaptörü. Kernel 4.19 itibarıyla çalışır.

Güncel ile neyi kasdettiğini anlamadım, onu da açıklar mısın?

Dost bazı ürünlerin yorumlarında Kali Linux'un güncel sürümlerini kapsamaz yazıyordu ondan belirtmek istedim.

Bir de MAGBOX 802.11n 150 Mbps 7601 Chıpset Işlemcili Hd Uydu Alıcıları Uyumlu Led Göstergeli Wıfı Çubuk Anten Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu işimi görür mü acaba?

Hocam linkteki ürün işinizi gördü mü? Packet injection ve monitor mode destekliyor mu?
Hocam almadım maalesef birşey diyemem Size net ama belli başlı chipsetler mevcut örnek vermek gerekirse airgeddon github sayfası üzerinden hangi chipsetler uyumlu bakıp ona göre alabilirsiniz.

RT5370
RT5372

bu chipsetlere sahip herhangi birini alabilirsin.

Hocam almadım maalesef bir şey diyemem size net ama belli başlı chipsetler mevcut örnek vermek gerekirse airgeddon GitHub sayfası üzerinden hangi chipsetler uyumlu bakıp ona göre alabilirsiniz.

RT5370.
RT5372.

Bu chipsetlere sahip herhangi birini alabilirsin.

Hangi chipsetler uyumlu biliyorum fakat düzgün ve güvenilir bir adaptör bulamadım.

Geri
Yukarı