Kali Linux Wi-Fi görmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kertaumaka

Hectopat
Kali Linux kurmuştum laptopuma fakat Wi-Fi'ları görmüyor sadece lan üzerinden bağlantı kurabiliyorum. Laptopun dahili bir Wi-Fi kartı var ve bu yüzden galiba internetten Wi-Fi adaptor ayarlama videoları çalışmadı. Laptop için nasıl Wi-Fi'yi aktif edebilirim?

Kali Linux kurmuştum laptopuma fakat Wi-Fi'ları görmüyor sadece lan üzerinden bağlantı kurabiliyorum. Laptopun dahili bir Wi-Fi kartı var ve bu yüzden galiba internetten Wi-Fi adaptor ayarlama videoları çalışmadı. Laptop için nasıl Wi-Fi'yi aktif edebilirim?
Sanal makine mi?

Sanal makineyse gözükmeyebilir.

Hocam sanal makine olmasına rağmen yapanlar var ama.

Komşunun sesinden uyuyamıyorum 2 günden beri gece YouTube'dan video açıp duruyorlar attack atamayacağım galiba.

Hocam şimdi adaptor taktım PC'ye USB'yı Virtual machıneden seçtım tum ayarları yaptım ama şımdı network Manager hiç çalışmıyor ıs not runnıng dıyor drıverları nereden ındırebılırım?

Son düzenleme:
Hocam sanal makine olmasına rağmen yapanlar var ama.

Komşunun sesinden uyuyamıyorum 2 günden beri gece YouTube'dan video açıp duruyorlar attack atamayacağım galiba.

Hocam şimdi adaptor taktım PC'ye USB'yı Virtual machıneden seçtım tum ayarları yaptım ama şımdı network Manager hiç çalışmıyor ıs not runnıng dıyor drıverları nereden ındırebılırım?
Hocam bakın aslında bu konuyu hiç açmamanızı önerirdim çünkü wifi attack'dan falan bahsediyorsunuz çok fena dalga geçerler.

Hocam bakın aslında bu konuyu hiç açmamanızı önerirdim çünkü Wi-Fi AttacK'den falan bahsediyorsunuz çok fena dalga geçerler.

Bunun şu anda Wi-Fi attack ile bir ilgisi yok vazgeçtimde zaten eski haline dönmüyor şu anda hiçbir şey yapamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı