Kali Linux'da mahsur kaldım

pottie4r

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistemime Kali Linux kurdum, her şey güzel grub bootloader yüklendi. Fakat Windows'a geri dönemiyorum. Kali Linux'a pek hakim değilim yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kali Linux'u kullanma amacın neydi ? Bu tarz işletim sistemlerini ana sistemlere kurmak yerine önce sanal'a (Vmware Workstation-Oracle Virtualbox) kurmanız önerilir. Yeniden kurulum yapın windows için.

Dual Boot kurduğunuza emin misiniz?
Güvenilir bir kaynaktan Windows imaj dosyasını indirip UNetbootin - Linux Downloads bu program ile USB'ye veya DVD'ye yazabilirsin.
UNetbootin Windows yansıları ile çalışmıyor, WoeUSB kullanılması gerekli.
Kali Linux'u kullanma amacın neydi ? Bu tarz işletim sistemlerini ana sistemlere kurmak yerine önce sanal'a (Vmware Workstation-Oracle Virtualbox) kurmanız önerilir. Yeniden kurulum yapın windows için.
Kurulum aracı olmaması gerekiyor bu dağıtımda, önüne gelen kuruyor, amacı dışında kullanmaya çalışıyor.

Amacım Assembly'ı daha rahat kodlayabilmekti. Dahili nasm ve floppy'e direkt aktarabilme gibi...
Windows medyası ile bootrec /rebuildbcd yaparak çözdüm. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı