Kaliteli replika Apple Watch Ultra alınır mı?

Emre Ks

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam sorum basit, öncelikle replika cihazların sağlığa zararlı olabileceğini biliyorum ama yine de bu cihazları satın almak istiyorum. Sizce alınır mı? Şimdiden teşekkürler.

Alınmaz, uzun ömürlü replika saat-telefon görmedim. Çok paranız vardır meraktan alır bakarsınız, kurcalarsınız ona bir şey diyemem ama uzun kullanım için çok kötü bir tercih olur. En azından 2 yıl garantili bilindik bir markanın bile olsa eski bir saatini kullanmak daha iyi olur.

Arkadaşlar selam sorum basit, öncelikle replika cihazların sağlığa zararlı olabileceğini biliyorum ama yine de bu cihazları satın almak istiyorum. Sizce alınır mı? Şimdiden teşekkürler.

Replikanın bence kalitelisi olmaz. Her türlü sorun yaratır. Onun fiyatına orijinal bulabilirseniz başka markalara yönelin. Bu arada PPdeki Boeing 787 değil mi? .D

Kaliteli replika ne ki? İç donanımda kullanılan kompenentler, dış malzeme materyalleri falan normal replikalardan kaliteliyse eyvallah ama değilse bir anlamı yok.

Paranı teknolojik bir ürüne harcıyorsan komponent kalitesi, yetkili servisi, kullanım ömrü vb. en iyi şekilde değerlendirmen lazım yoksa üzerinde Apple yazacak diye çer çöp alınmaz.

Geri
Yukarı