Kalkıp geri gelen musallat.exe smss.exe virüsü

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Musallat silici ile kaldırıyorum. Bilgisayardan gidiyor. 1 gün sonra bilgisayarı açıyorum, kullanıyorum. Saatler sonra birden bilgisayar uyarı veriyor. Smms exe beevry virüsü tespit edildiğinden ve Defender tarafından trojan Win32 qhost. Afes virüsü tespit ediliyor. Kaç kez kaldırdım, kaç kez geri geldi hiçbir ekstra USB vs takmamama rağmen.
Virüs tespit ediliyor uyarısı verdikten sonra gene her klasörün içine klasörde dosyalar.exe gibi dosyalar oluşuyor bu arada.

Çözüldü mü sorununuz?

Hala temizleniyor 360 ile. O bittikten sonra bir de musallat silici çalıştırıp deneyeceğim olmazsa daha Kaspersky ve spybot var.
Bas formatı kafan rahat etsin.

Yok ya 800 GB civarı veri var ve internet hızım 16 Mbps indirmesi saatler sürüyor bir oyunu 2 günde indirebiliyorum bir de PC başka odada dolayısıyla kapatmak zorunda kalıyorum. İnşallah çözülür.
Şu anlık virüs kalkmış görünüyor tekrar gelmesi sorunlarımdan biri. Yarın tekrar gelirse güncelleyeceğim postu. Bu arada 360 Security Full sürüm ve Hitman Pro ile kaldırdım onu da ekleyeyim. Musallat siliciyi bu sefer kullanmadım.

Son düzenleme:
Hala temizleniyor 360 ile. O bittikten sonra bir de musallat silici çalıştırıp deneyeceğim olmazsa daha Kaspersky ve spybot var.

Yok ya 800 GB civarı veri var ve internet hızım 16 Mbps indirmesi saatler sürüyor bir oyunu 2 günde indirebiliyorum bir de PC başka odada dolayısıyla kapatmak zorunda kalıyorum. İnşallah çözülür.
Şu anlık virüs kalkmış görünüyor tekrar gelmesi sorunlarımdan biri. Yarın tekrar gelirse güncelleyeceğim postu. Bu arada 360 Security Full sürüm ve Hitman Pro ile kaldırdım onu da ekleyeyim. Musallat siliciyi bu sefer kullanmadım.
Yeniden başlatıp bakar mısınız?

Geri
Yukarı