Kanal tedavisi yaptırmak can acıtır mı?

patfinder06

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün benim dişime kanal yapıldı. Sinir hücreleri alındı 2 gün sonra tekrar gideceğim. Gidince ne yapacaklar ve yapacakları şey çok acıtır mı?

Korkulacak bir şey yok. Kanal tedavisini yeni bitirdim bende. 6-7 diş kanal tedavisi yaptırdım, hepsine 2 seans gittim bir sıkıntı olmadı. Şu an dişinizi geçici dolguyla içine ilaç koyarak kapattılar, içindeki çürük tam olarak temizlenmesi için. 2. gidişinizde kalan çürükleri temizleyecek ve temiz dolguyla kapatacaklar. Kanal tedavisinde can yakan tek şey, uyuşması için vurulan iğne.

Korkulacak bir şey yok. Kanal tedavisini yeni bitirdim bende. 6-7 diş kanal tedavisi yaptırdım, hepsine 2 seans gittim bir sıkıntı olmadı. Şu an dişinizi geçici dolguyla içine ilaç koyarak kapattılar, içindeki çürük tam olarak temizlenmesi için. 2. gidişinizde kalan çürükleri temizleyecek ve temiz dolguyla kapatacaklar. Kanal tedavisinde can yakan tek şey, uyuşması için vurulan iğne.
Benimki öyle olmadı bugün gittim vida gibi bişiyle ağrıyan sinir hücresini aldılar pamuk gibi bişiyle kapattılar 2 gün sonra tekrar gel dediler ve şuan çok acıyor .

Geri
Yukarı