Kangal vs Kurt

Kangal mı sürü lideri kurt mu?

• Kangal

Oy: 10 29,4%
  • Sürü lideri kurt

Oy: 24 70,6%

• Oy verenlerin toplamı
    34

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Selamlar. Soruda da belirtildiği üzere teke tekte kangal mı alır sürü lideri kurt mu? Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Not: Birbirlerini zorla dövüştürmek mantığıyla konuyu açmadım. İki hayvan da beni can parçam. Sadece azılı düşmanlar oldukları için konuyu açtım.

kara kurt (2).jpg
kangal-kopegi-10-gunluk-yavrularini-yedi-urperten-aciklama-h1547726480-a49991.jpg

Şimdi şöyle deyim sarıkamışda (Allah rahmet eylesin) şehitlerimiz ölülerini kurtlar yiyordu. Şöyle düşünün bir kurt un boyutu bir eşeğe yaklaşmış öyle diyorlar ha hadi yiyorsa o kangal o kurta dalsın çayır kurtuna benzemez o.

Kurt zaten köpeklerin atası en üst mevkisi.Konuya gelirsek Türkiyedeki kurtlar cılız vitaminsiz olurlar o yüzden her kangal rahatlıkla boğabilir.Ama ona rağmen her köpek kurda yaklaşamaz.Normal boyut bir kanada kurdu 2 kangalı rahat devirebilir.

Kurt zaten köpeklerin atası en üst mevkisi.Konuya gelirsek Türkiyedeki kurtlar cılız vitaminsiz olurlar o yüzden her kangal rahatlıkla boğabilir.Ama ona rağmen her köpek kurda yaklaşamaz.Normal boyut bir kanada kurdu 2 kangalı rahat devirebilir.

'' vitaminsiz '' kelimesini görünce nedense bir gülme isteği geldi usta. :)

Şimdi şöyle deyim sarıkamışda (Allah rahmet eylesin) şehitlerimiz ölülerini kurtlar yiyordu. Şöyle düşünün bir kurt un boyutu bir eşeğe yaklaşmış öyle diyorlar ha hadi yiyorsa o kangal o kurta dalsın çayır kurtuna benzemez o.

Zaten kurtlar tek gezmez 1vs1 atamazlar gerçek kangal Türkiye'deki kurtları alt edebilir.

Geri
Yukarı